Vyhľadávanie:

Pre veľký záujem o emocionálnej inteligencii ešte raz

Pre veľký záujem o emocionálnej inteligencii ešte raz

Každý deň žijeme vo víre emócií. Podľa toho, ako si ich uvedomujeme a prežívame, ovplyvňujú celý náš život. Odmalička sa stretávame so záujmom o naše mentálne schopnosti akými sú napríklad logika, matematické či vizuálne vlohy. Zabezpečí nám však vysoké IQ naozaj vstupenku do sveta úspešných a šťastných ľudí? Niečo, čo v rovnici pre zaručený úspech chýba, je emocionálny kvocient. Ak sa vám nepodarilo zúčastniť sa na prednáške o emocionálnej inteligencii, ktorá sa uskutočnila minulý mesiac, máme pre vás dobrú správu. Pre veľký záujem pripravuje Human Dynamic a U. S. Steel Košice repete. Naučiť sa porozumieť emóciám, ich sile a významu a získať tipy ako využiť emocionálnu inteligenciu v svoj prospech na ceste k úspechu budete môcť na opätovnom stretnutí s lektorkou a psychologičkou Luciou Vargovou Ištvanikovou. Uskutoční sa 22. marca 2016 v šikmej zasadačke hlavnej administratívnej budovy od 11:00 do 12:30.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...