Vyhľadávanie:

Pred prestávkou dve prehry

Pred prestávkou dve prehry

Hokej
V uplynulých dvoch kolách sa hokejisti HC Košice stretli na domácom ľade so Skalicou a Slovanom. V obidvoch stretnutiach prehrali a zostali takto na lopatkách. Ako náš obranca Frühauf.

V uplynulom týždni mala hokejová extraliga nahustený program, keď v priebehu šiestich dní odohralo jej desať účastníkov zápasy troch kôl. Košičania sa vo všetkých troch stretnutiach predstavili na východe Slovenska. So Skalicou a Slovanom na vlastnom ľade, s Nitrou v Humennom.
Už v utorňajšom súboji so Skalicou zverenci trénerov Milana Jančušku a Róberta Spišáka sklamali svojich fanúšikov, keď svojmu súperovi podľahli 2:4. Prehra prekvapuje hlavne preto, že v predchádzajúcich dvoch vzájomných stretnutiach so Skalicou nedokázali hostia streliť nášmu tímu ani jeden gól, keď naši doma vyhrali 4:0 a na ľade súpera 2:0. V Košiciach dokázal tento súper zaznamenať zrazu až štyri góly.

Na tento zbabraný zápas i prehru chceli rýchlo zabudnúť, lebo už v piatok ich čakal ďalší dôležitý duel pred vlastnými fanúšikmi, s bratislavským Slovanom. Na tento zápas sa naši pripravovali nielen psychicky, ale aj takticky, s maximálnou hernou disciplínou. Ani tento zápas Košičania nevyhrali. I keď domáci hrali na nepoznanie lepšie než proti Skalici, nedarilo sa im v koncovke, keď nedokázali premeniť množstvo dobrých streleckých príležitostí. Súper bol o gól lepší, a tak Košičania znovu doma prehrali 3:4.

Tretí zápas v sérii po sebe odohrali s Nitrou v Humennom. Vypredaný štadión, v ktorom sa tiesnilo okolo 4 tisíc divákov, bol dobrou kulisou pre Košičanov, ktorí nad Nitrou vyhrali 4:2 a svojou hrou zanechali pod Vihorlatom dobrý dojem.

V extralige je po 47. kole opäť prestávka, ktorú využijú hokejoví reprezentanti Slovenska. V dňoch 5. - 8. februára budú totiž štartovať na medzinárodnom turnaji Škoda Cup vo švajčiarskom Bazileji. Hokejová extraliga bude pokračovať zápasmi 48. kola až v utorok 10. februára, kedy sa hokejisti HC Košice predstavia v Martine. Doma ich uvidíme v piatok 13. februára v súboji so Žilinou.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...