Vyhľadávanie:

Prednáška o transformácii na Nákupe

Prednáška o transformácii na Nákupe

Informácie o transformačných procesoch na Nákupe, ako prebiehajú nákupné činnosti, čo sa vyžaduje od nákupcov i aké najväčšie úspechy dosiahli v minulom roku, sa dozvedeli poslucháči, ktorí prišli v stredu 11. februára do šikmej zasadačky hlavnej administratívnej budovy. Prednášku zorganizovala Ženská sieť - U. S. Steel Košice Women's Network.

Transformačné procesy prezentovala generálna manažérka pre Nákup USSK Martina Kaprálová, ktorej kariéru v úvode chronologicky načrtla viceprezidentka pre riadenie externých služieb a vzťahov Elena Petrášková. Potom generálna manažérka predstavila organizačné členenie svojho úseku. Prednášku poňala zaujímavou interaktívnou formou a mnohokrát do nej zapájala i samotných poslucháčov. Vysvetlila, aký je rozdiel medzi globálnym a regionálnym nákupom, ako musia nákupcovia pristupovať k výpočtu "správnej" ceny, či aké analytické schopnosti sa od nich vyžadujú. Informácie neraz doplnila príkladmi z praxe a užitočné bolo aj predstavenie viacerých členov tímu.

Osobitnú časť prednášky venovala vysvetleniu, ako prebiehajú výberové konania. Poslucháči sa dozvedeli čo to o elektronických aukciách, i to, že nie sú použiteľné za každých okolností.

Záver prednášky patril úspechom kolegov z Nákupu, ku ktorým sa vlani nepochybne zaradili dva samity s dodávateľmi. Martina Kaprálová pri tejto príležitosti poznamenala, že prvý bol z hľadiska dosiahnutých úspor vôbec najúspešnejším v celej korporácii.

V marci bude predstavovanie útvarov pokračovať prednáškou viceprezidenta pre inžinierske činnosti a inovácie Michaela A. Fedorenka.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...