Vyhľadávanie:

Prezidentom ZHŤPG SR Vladimír Jacko

Prezidentom ZHŤPG SR Vladimír Jacko

Valné zhromaždenie Zväzu hutníctva, ťažobného priemyslu a geológie Slovenskej republiky (ZHŤPG SR) na svojom 31. zasadnutí, ktoré sa uskutočnilo 15. mája 2015 v Hoteli Repiská v Demänovskej doline, prerokovalo správu predstavenstva záujmového združenia o minuloročnej činnosti i správu o hospodárení za rok 2014. Schválilo tiež predložený návrh rozpočtu na rok 2015, návrh základných smerov činnosti zväzu pre najbližšie obdobie a zaoberalo sa i správou dozornej rady o účtovnej závierke za rok 2014.

Na programe bola aj voľba orgánov združenia. Členmi nového Predstavenstva ZHŤPG SR budú v nasledujúcom štvorročnom volebnom období aj Elena Petrášková a Vladimír Jacko z U. S. Steel Košice a Ladislav Rožek z dcérskej spoločnosti Labortest. Členom dozornej rady sa stal Peter Bílek z dcérskej spoločnosti OBAL-SERVIS, a.s. Košice. Predstavenstvo za nového prezidenta ZHŤPG SR na ďalšie štyri roky zvolilo opäť Vladimíra Jacka, viceprezidenta U. S. Steel Košice pre energie, environment a technické inšpekcie.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...