Vyhľadávanie:

Pribudne bedminton

Pribudne bedminton

Pripravujeme XXIII. ročník Letných športových hier zamestnancov U. S. Steel Košice

Populárne letné športové hry v štrnástich športových odvetviach sa v tomto roku budú konať v dňoch 12. - 14. septembra. Prológom jednotlivých súťaží jednotlivcov i družstiev však bude súťaž v golfe, ktorá sa uskutoční v predstihu, už v nedeľu 8. septembra, v novom areáli v Malej Ide. Organizátori zabezpečujú v týchto dňoch priestory pre jednotlivé športy a začínajú prijímať a evidovať prihlášky športovcov z radov našich zamestnancov. Záujemcovia sa môžu prihlasovať buď u vedúcich športov, alebo u členov organizačného výboru v jednotlivých závodoch, útvaroch a dcérskych spoločnostiach.

Letné športové hry majú oproti vlaňajšku niekoľko noviniek. Pribudol nový šport - bedminton, ktorý sa odohrá v telocvični Cassovia badminton spot na Južnom nábreží 13. Bude to súťaž jednotlivcov a hrať sa bude v kategóriách mužov i žien. Vzhľadom na vlaňajší malý počet prihlásených tímov v malom futbale môžu jednotlivé závody prihlásiť do turnaja aj dve mužstvá (A a B). V behu na 10 kilometrov sa rozširuje veková kategória mužov nad 60 rokov. K zmene dôjde aj u šachistov, ktorí dlhé roky hrali svoj turnaj v herni vysokoškolských internátov na Jedlíkovej. V tomto roku si zasadnú za šachovnice v klube šachistov TJ Slávia Košice pod tribúnou atletického štadióna na Watsonovej ulici. Keď sa v individuálnych športoch prihlási v niektorej vekovej kategórii malý počet súťažiacich, organizačný výbor si vyhradzuje právo vekové kategórie upraviť, alebo zrušiť. V prílohe uverejňujeme adresár vedúcich športov pre tohtoročné letné športové hry.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...