Vyhľadávanie:

Prichádza čas rozhodnúť sa 2 percentá na správnu vec

Prichádza čas rozhodnúť sa 2 percentá na správnu vec

Nadácia U. S. Steel Košice podporila stovky rôznorodých projektov

Čas, keď sa budeme môcť rozhodnúť komu, ktorému oprávnenému subjektu a s akým zameraním venujeme svoje dve percentá zo zaplatenej dane z príjmov v roku 2010, je čochvíľa opäť tu. O našu priazeň sa uchádza aj Nadácia U. S. Steel Košice, ktorá počas svojej existencie podporila mnohé projekty a aktivity v oblasti vzdelávania, zdravotníctva, humanity, kultúry i športu. V prospech nás, košických oceliarov, našich blízkych, ale aj tisícov obyvateľov východoslovenského regiónu.

Ak si vyberiete Nadáciu U. S. Steel Košice, postup je jednoduchý. Stačí vyplniť tlačivo Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 % zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby s predtlačenými údajmi nadácie, ktoré dostane každý zamestnanec spolu s výplatným vrecúškom v marcovom výplatnom termíne a odovzdať ho najneskôr do 21. apríla 2011 svojej mzdovej účtovníčke.

Ak si budete daňové priznanie podávať sami, iste vám poslúžia nasledovné údaje.

Obchodné meno alebo názov: Nadácia U. S. Steel Košice
Sídlo: 044 54 Košice Vstupný areál U. S. Steel
Právna forma: nadácia
Identifikačné číslo prijímateľa (IČO): 35549891


Inak treba postupovať, ak sa rozhodnete pre iný subjekt. Vtedy vyplnené tlačivo Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 % zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby, spolu s potvrdením zamestnávateľa o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti doručíte na príslušný daňový úrad v mieste svojho trvalého bydliska sami.

V obidvoch prípadoch musíte prevzatie tlačiva - Potvrdenie o zaplatení dane podpísať v daňovom vyhlásení vo vašej mzdovej učtárni. Potvrdenie možno vyžiadať len v prípade, ak prípadný nedoplatok z ročného zúčtovania dane za rok 2010 bude vysporiadaný najneskôr vo výplate za marec 2011. Už v najbližšom vydaní Ocele východu sa o doterajšom pôsobení Nadácie U. S. Steel Košice dočítate viac.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...