KONTAKT  |    _eng _sk

Príďte na Veľkú cenu Košíc
           Pridané: 05.12.2011
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 25/2011

Na úvod jedna dôležitá informácia pre záujemcov o voľné korčuľovanie. V sobotu 10. a v nedeľu 11. decembra 2011 sa verejné korčuľovanie na ZŠ Kavečianska pre verejnosť i pre železiarov ruší. Dôvodom je 42. ročník Veľkej ceny Košíc v krasokorčuľovaní a zároveň 19. ročník pretekov pod názvom Košická korčuľka.

"Prihlásilo sa 140 pretekárov, chýbať budú jedine krasokorčuliari v seniorskej kategórii. Súťaže jednotlivých mládežníckych kategórií chlapcov a dievčat sa po oba dni začnú o 8. hodine. V sobotu to budú súťaže v krátkom programe, v nedeľu sa uskutočnia voľné jazdy. Zo zahraničia avizujú svoj príchod štyri pretekárky z Islandu, jedna z Bieloruska a jedna z Čiech. Z nášho Kraso Centra by sa mala na ľade predstaviť celá mládežnícka základňa, ale i pretekári, ktorí majú našu klubovú príslušnosť, ale trénujú v iných krasokorčuliarskych centrách. Verím, že naši mladí nádejní krasokorčuliari a krasokorčuliarky dokážu na domácom ľade svoje ambície udržať sa medzi slovenskou mládežníckou špičkou," povedal riaditeľ pretekov, zamestnanec DZ Doprava Miroslav Hriňák, ktorý zároveň srdečne pozýva všetkých priaznivcov tohto náročného športu do hľadiska zimného štadióna na Kavečianskej ceste.

Podujatie každoročne organizuje klub Kraso Centrum Košice, ktorého hlavným reklamným partnerom je spoločnosť U. S. Steel Košice.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu