KONTAKT  |    _eng _sk

Prihlášky do konca februára
           Pridané: 18.01.2010
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 02/2010

Letná stáž pre vysokoškolákov aj v tomto roku

Príležitosť zapojiť sa do výrobných a riadiacich činností oceliarskej spoločnosti a možnosť získať základné vodcovské znalosti a zručnosti, ktoré nie sú súčasťou štúdia na univerzite, budú mať vysokoškoláci prostredníctvom účasti na letnej stáži aj v tomto roku. Koho firma hľadá?

"Malo by ísť o študentov, ktorí v tomto roku ukončia štvrtý ročník univerzity alebo vysokej školy predovšetkým v odboroch hutníctvo, strojárstvo, elektrotechnika, ale aj iných," informuje Gabriel Kádár, riaditeľ pre nábor a výber. "Záujemcov, ktorí pošlú svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku do 28. februára, pozveme na výberové konanie, ktoré bude v marci pozostávať z testu z angličtiny a v júni z ústneho pohovoru." Študenti by mali presvedčiť znalosťou anglického jazyka slovom i písmom, flexibilitou, očakáva sa od nich dodržiavanie etických zásad a ovládanie počítača.

"Program v poradí už deviateho ročníka letnej stáže bude zhodný s predchádzajúcimi ročníkmi. Tri dni v týždni budú stážisti pracovať na pridelených pracoviskách, či už priamo vo výrobe alebo v jednotlivých odborných útvaroch, dva dni budú vyhradené na absolvovanie rôznych odborných školení spojených s exkurziami v prevádzkach spoločnosti a tréningov zameraných na osvojovanie si vodcovských a manažérskych zručností," doplnil Gabriel Kádár.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...