Vyhľadávanie:

Prihlášky do konca februára

Prihlášky do konca februára

Letná stáž pre vysokoškolákov aj v tomto roku

Príležitosť zapojiť sa do výrobných a riadiacich činností oceliarskej spoločnosti a možnosť získať základné vodcovské znalosti a zručnosti, ktoré nie sú súčasťou štúdia na univerzite, budú mať vysokoškoláci prostredníctvom účasti na letnej stáži aj v tomto roku. Koho firma hľadá?

"Malo by ísť o študentov, ktorí v tomto roku ukončia štvrtý ročník univerzity alebo vysokej školy predovšetkým v odboroch hutníctvo, strojárstvo, elektrotechnika, ale aj iných," informuje Gabriel Kádár, riaditeľ pre nábor a výber. "Záujemcov, ktorí pošlú svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku do 28. februára, pozveme na výberové konanie, ktoré bude v marci pozostávať z testu z angličtiny a v júni z ústneho pohovoru." Študenti by mali presvedčiť znalosťou anglického jazyka slovom i písmom, flexibilitou, očakáva sa od nich dodržiavanie etických zásad a ovládanie počítača.

"Program v poradí už deviateho ročníka letnej stáže bude zhodný s predchádzajúcimi ročníkmi. Tri dni v týždni budú stážisti pracovať na pridelených pracoviskách, či už priamo vo výrobe alebo v jednotlivých odborných útvaroch, dva dni budú vyhradené na absolvovanie rôznych odborných školení spojených s exkurziami v prevádzkach spoločnosti a tréningov zameraných na osvojovanie si vodcovských a manažérskych zručností," doplnil Gabriel Kádár.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...