Vyhľadávanie:

Primátor i starosta ďakujú hutníkom za pomoc

Primátor i starosta ďakujú hutníkom za pomoc

V uplynulých dňoch prišiel na adresu prezidenta spoločnosti U. S. Steel Košice Georgea F. Babcoka ďakovný list podpísaný primátorom mesta Košice Františkom Knapíkom. Uverejňujeme ho v plnom znení.

"Dovoľte mi poďakovať sa Vám za ochotnú a aktívnu spoluprácu pri záchranných prácach počas povodní, ktoré postihli mesto Košice i okolité obce. Tieto udalosti, ktoré zasiahli do života mnohých rodín, si vyžadovali okamžité nasadenie v mnohých oblastiach. Chcem vysloviť veľké poďakovanie spoločnosti U. S. Steel Košice, ktorá sa v kritických chvíľach bezprostredne zapojila do pomoci postihnutým obyvateľom nášho mesta morálnou, technickou i materiálnou podporou.
Rád by som pri tejto príležitosti poďakoval aj zamestnancom Vašej spoločnosti, ktorí s nasadením spolupracovali v denných i nočných hodinách. Zvlášť oceňujem profesionalitu a osobnú angažovanosť Vášho tímu."


Poďakovanie prezidentovi košickej oceliarne a jej zamestnancom za poskytnutie síl a technických prostriedkov v boji proti povodni adresoval v mene svojom i obyvateľov Mestskej časti Košice-Krásna aj starosta Marek Kažimír.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...