Vyhľadávanie:

Primátor i starosta ďakujú hutníkom za pomoc

Primátor i starosta ďakujú hutníkom za pomoc

V uplynulých dňoch prišiel na adresu prezidenta spoločnosti U. S. Steel Košice Georgea F. Babcoka ďakovný list podpísaný primátorom mesta Košice Františkom Knapíkom. Uverejňujeme ho v plnom znení.

"Dovoľte mi poďakovať sa Vám za ochotnú a aktívnu spoluprácu pri záchranných prácach počas povodní, ktoré postihli mesto Košice i okolité obce. Tieto udalosti, ktoré zasiahli do života mnohých rodín, si vyžadovali okamžité nasadenie v mnohých oblastiach. Chcem vysloviť veľké poďakovanie spoločnosti U. S. Steel Košice, ktorá sa v kritických chvíľach bezprostredne zapojila do pomoci postihnutým obyvateľom nášho mesta morálnou, technickou i materiálnou podporou.
Rád by som pri tejto príležitosti poďakoval aj zamestnancom Vašej spoločnosti, ktorí s nasadením spolupracovali v denných i nočných hodinách. Zvlášť oceňujem profesionalitu a osobnú angažovanosť Vášho tímu."


Poďakovanie prezidentovi košickej oceliarne a jej zamestnancom za poskytnutie síl a technických prostriedkov v boji proti povodni adresoval v mene svojom i obyvateľov Mestskej časti Košice-Krásna aj starosta Marek Kažimír.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...