Vyhľadávanie:

Prinášame pár tipov, ako cez víkend nezlenivieť

Prinášame pár tipov, ako cez víkend nezlenivieť

Dobrá nálada, zmysluplná pomoc a na záver rezeň...alebo radšej guláš? Pozývame vás na 17. ročník dobrovoľníckeho podujatia Hutníci pre Košice!

V piatok 16. júna čakáme od 6.00 hod. ostrieľaných darcov i smelých prvodarcov v poliklinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca na Vstupnom areáli USSK, na hematologicko-transfuziologickom oddelení, ktoré sa nachádza hneď na prízemí.

V sobotu 17. júna budeme od 8.00 hod. brigádovať v botanickej i zoologickej záhrade, na detskej železnici i v detskom domove na Červenom brehu a pomocné ruky čakajú aj v útulku pre psov pri Haniske. Tam by ste mohli získať aj podpis od niektorého z majstrov HC Košice, ktorí sa do nášho dobrovoľníckeho podujatia zapoja aj tento rok. Neváhajte a registrujte sa online cez baner na intranete:

 U.S. Steel Kosice Intranet (uss.com)

Ak chcete vedieť viac o tom, s čím potrebujú na jednotlivých miestach pomôcť, navštívte web USSK:

 Dobrovoľníctvo - U. S. Steel Košice (usske.sk)

Nájdete tam aj zoznam užitočných vecí, ktoré môžete priniesť v rámci zbierky pre viac než tri desiatky zariadení Arcidiecéznej charity Košice, poskytujúcich pomoc núdznym v 16 mestách východného Slovenska.

Pridajte sa k nám, pretože „dobrovoľná pomoc obohacuje“ :-)

Ďalšie články

Spoločné vyhlásenie

Po stretnutí zástupcov vlády SR a vedúci predstaviteľov spoločnosti Nippon Steel Corporation / U. S. Steel Košice 9.2. 2024.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...