Vyhľadávanie:

Program Tvoja šanca hrať pokračuje

Program Tvoja šanca hrať pokračuje

Program podpory mladých hokejových, basketbalových a futbalových talentovaných nádejí, ktorý spoločnosť U. S. Steel Košice realizuje od roku 2006, vychádza v ústrety práve deťom zo sociálne znevýhodneného prostredia. Dáva im šancu plnohodnotne sa venovať športu pod vedením profesionálnych trénerov tým, že im prispieva na klubové poplatky alebo na časť športového výstroja.

"Za šesť rokov existencie programu Tvoja šanca hrať podporila firma dovedna 402 talentovaných mladých hráčov. Bolo medzi nimi 258 hokejistov, 111 basketbalistiek a 33 futbalistov," zhrnula Eva Svrčeková z útvaru riaditeľa pre vonkajšie vzťahy U. S. Steel Košice a dodala, že program pokračuje ďalej. Žiadosti o zaradenie do programu v nastávajúcom školskom roku 2013/2014 treba poslať najneskôr do 7. júna 2013 na adresu Eva Svrčeková, Vonkajšie vzťahy, U. S. Steel Košice, 044 54 Košice, alebo odovzdať v zalepenej obálke trénerom klubov, ktorí ich doručia do spoločnosti U. S. Steel Košice.

Podmienky zaradenia do programu i ďalšie dôležité informácie získajú záujemcovia od vedúcich jednotlivých športových klubov, alebo ich nájdu na www.usske.sk/sport. "Upozorňujeme, že posúdené budú iba kompletné žiadosti, teda také, ktorých prílohou budú požadované potvrdené dokumenty," upozornila Eva Svrčeková.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...