Vyhľadávanie:

Projekt pokračuje

Projekt pokračuje

Rozvoj košického regiónu fondmi EÚ

Viete ako sa dajú využiť európske fondy, do akých oblastí budú smerovať a kde získať alternatívne formy financovania vášho rozvoja? Odpovede na tieto, ale i celý rad ďalších otázok, získali v uplynulých týždňoch zástupcovia verejného i súkromného sektora na seminároch a workshopoch v rámci prvej etapy spoločného projektu U. S. Steel Košice a agentúry S&K Management Systems pod názvom Rozvoj košického regiónu fondmi Európskej únie.

Cieľom dvojdňových odborno-vzdelávacích seminárov, ktoré sa uskutočnili v Košiciach, Trebišove, Michalovciach, Rožňave a v Spišskej Novej Vsi, a následných pracovných workshopov v našom meste, bolo objasniť, priblížiť a zreálniť predstavy o postupoch a štruktúre eurofondov, poukázať na dobrých príkladoch ako pripraviť, po odbornej i formálnej stránke, úspešné projekty.

"Náš spoločný projekt po zorganizovaní seminárov a workshopov nekončí. Bude pokračovať ešte niekoľko mesiacov prostredníctvom interaktívneho informačno-poradenského on-line centra," hovorí Ján Trgala, konzultant agentúry S&K Management Systems. "Každý z účastníkov dostal všetky potrebné teoretické informácie na CD nosiči. Tým, ktorí prejavia záujem, bezplatne poskytneme konkrétne rady ako svoje projekty dotiahnuť do záverečnej fázy a získať na ich realizáciu prostriedky EÚ."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...