KONTAKT  |    _eng _sk

Projekt Profesionáli konajú bezpečne pokračuje
           



Pridané: 30.01.2006
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 04/2006

Projekt Profesionáli konajú bezpečne pokračuje aj v tomto roku. Od 11. januára sprevádza všetky aktivity U. S. Steel Košice súvisiace s bezpečnosťou, a teda aj týmto projektom, logo Safety first. Aktuálne informácie o projekte možno nájsť na adrese www.safety1.sk. Vo februári sa v Galérii U. S. Steel Košice uskutoční vernisáž výstavy, na ktorej sa verejnosť bude môcť zoznámiť s vybranými prácami mladých ľudí, ktorými sa vlani zapojili do súťaže oceliarskej spoločnosti zameranej na oblasť bezpečnosti nášho života.

Výstava bude zostavená z fotografií, grafík, videí i objektov vytvorených študentmi Školy úžitkového výtvarníctva v Košiciach, Súkromnej strednej umeleckej školy filmovej, televíznej, rozhlasovej tvorby a techniky v Košiciach a Katedry výtvarných umení a intermédií Fakulty umení TU v Košiciach. Približne päťsto študentov, účastníkov súťaže, sa zúčastní aj slávnostného otváracieho ceremoniálu nového zimného štadióna v Košiciach. Ich vstupenkou na toto podujatie budú špeciálne hokejové dresy s nápisom Safety first, ktoré získali od U. S. Steel Košice za aktívnu účasť v projekte.

O všetkých aktualitách súvisiacich s projektom Profesionáli konajú bezpečne budeme na stránkach Ocele východu informovať priebežne. Už teraz môžeme prezradiť, že firma plánuje súťaž podobnú vlaňajšej vyhlásiť aj v tomto roku.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu