KONTAKT  |    _eng _sk

V Šaci rastie nové diagnostické centrum
           Pridané: 06.02.2006
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 05/2006

Stavba, ktorá sa dvíha pred hlavným vstupom do priestorov šačianskej nemocnice, patrí k významným investičným akciám tohto zdravotníckeho zariadenia. Ešte v tomto roku by mala byť odovzdaná do užívania.

"Výstavbu nového diagnostického centra si jednoducho vyžiadala nutnosť," informoval nás riaditeľ Nemocnice Košice-Šaca a.s., 1. súkromnej nemocnice Juraj Vančík. "Na piatom poschodí, kde sa v súčasnosti nachádza, je už veľmi tesno, centrum prestáva plniť funkciu istého nadštandardu v zdravotníckej starostlivosti. Budujeme teda nové diagnosticko-preventívne centrum. Výkopové práce sa začali minulý rok v septembri, pevne verím, že centrum začne slúžiť už v tomto roku na začiatku jesene."

V dvojposchodovej budove bude na prízemí časť odborných vyšetrovní, ráta sa s osteocentrom a stomatologickým oddelením, ďalej malá kaviarnička a toľko vyžadovaná lekáreň. Do ostatných priestorov bude situovaných približne dvanásť odborných ambulancií, miestnosti pre klientov a recepcia. Uvoľnené miestnosti na piatom poschodí v hlavnej budove nemocnice poslúžia na zriadenie akútnych lôžok, hlavne pre ortopédiu a gynekológiu a iné účely.

Empty

ODPORÚČAME

17.01.2022
Dcérske spoločnosti dosiahli 6 000 000 hodín bez úrazu
10.01.2022
Grantový program SPOLOČNE PRE REGIÓN 2022 už prijíma žiadosti
30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu