Vyhľadávanie:

Radiátory z U. S. Steel Košice na veľtrhu RACIOENERGIA

Radiátory z U. S. Steel Košice na veľtrhu RACIOENERGIA

Začiatkom apríla sa v Bratislave uskutočnil jubilejný, 15.ročník medzinárodného veľtrhu energetickej efektívnosti a racionalizácie využitia energie, RACIOENERGIA 2005. Súčasťou tohto podujatia bol i 26. medzinárodný veľtrh stavebníctva CONECO a 9. ročník výstavy CLIMATHERM.

"Svoje produkty na veľtrhu RACIOENERGIA prezentovali vystavovatelia z jedenástich krajín. U. S. Steel Košice vystavovala radiátory KORAD v zaujímavo koncipovanom stánku na ploche 100 metrov štvorcových," informovala obchodná manažérka propagácie Soňa Drončková. "Expozícia výrazne dominovala svojmu okoliu a mala pozitívnu odozvu aj u návštevníkov. Prezentácii našich výrobkov pomohli prospekty a katalógy v rôznych jazykových mutáciách. Záujemcom poskytli informácie tiež manažéri z úseku predaja radiátorov, marketingu, strategického plánovania a technického servisu zákazníkom. Najmä u projektantov ústredného vykurovania sa veľkej pozornosti tešil náš nový grafický projekčný program TechCON, ktorý je v súčasnosti špičkou v tejto oblasti. Softvér im výrazne pomáha pri dimenzovaní teplovodných radiátorov."

S poznatkami z medzinárodného veľtrhu sa podelil i obchodný riaditeľ pre predaj radiátorov Ján Seman. "Informácie z veľtrhu potvrdili negatívny trend vývoja predaja za 1. štvrťrok 2005 ako celoslovenský problém. Sklady preplnené tovarom nakúpeným pred zvýšením cien sa v podmienkach dlhej zimy vyprázdňovali len veľmi pomaly. Celé to komplikovala konkurencia, ktorá si odbytové problémy na domácich trhoch riešila dumpingom v susedných krajinách. V súčasnosti už badať určité náznaky zlepšenia."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...