Vyhľadávanie:

Reprezentovali nás v Krompachoch

Reprezentovali nás v Krompachoch

V sobotu 27. februára 2016 sa v Krompachoch konal 7. ročník futsalového turnaja o Memoriál Juraja Šoltésa. V turnaji štartovalo desať mužstiev, ktoré organizátori vyžrebovali do dvoch skupín. Našu firmu reprezentovali futsalisti zo Základnej organizácie OZ KOVO Zušľachťovní a obalovej vetvy, ktorí bojovali v B skupine. Ich súpermi boli neskorší víťaz turnaja, domáci celok usporiadateľov, SEZ Krompachy a mužstvá HASMA, KOVO Prakovce a rodinný tím Šoltésovci. Naši hneď v úvodných dvoch stretnutiach so SEZ Krompachy a s HASMOU prehrali, ale z ďalších dvoch duelov vyšli víťazne a v tabuľke B skupiny obsadili 3. miesto. V zápase o konečné 5. miesto v turnaji sa potom stretli s tretím mužstvom A skupiny DASTETOM, ktorý zdolali 4:1.

Strelecky sa z nášho tímu najlepšie darilo Palenčárovi, ktorý nastrieľal 12 gólov a Beregszázi mal na svojom konte šesť gólov. Výbornými výkonmi sa prezentovali dvaja najmladší členovia Šofranek a Vírostko, ale pochvalu za vzornú reprezentáciu si zaslúži celý kolektív, ktorý organizátori už teraz pozvali na budúci ročník turnaja.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...