Vyhľadávanie:

RMS je už súčasťou firmy Termostav Mráz

RMS je už súčasťou firmy Termostav Mráz

Dňa 3. novembra 2021 boli po dlhotrvajúcich rokovaniach podpísané transakčné dokumenty o prevzatí vlastníctva spoločnosti RMS a.s. Novým vlastníkom sa stala spoločnosť Termostav Mráz. Obidve strany sa dohodli na ďalšej dlhodobej spolupráci v oblasti dodávky žiaruvzdorných materiálov a poskytovania žiaruvzdorných servisných prác.

Viceprezidentka pre dcérske spoločnosti a generálna právna zástupkyňa Elena Petrášková po podpise zmluvy uviedla: „Chcem sa poďakovať  všetkým zamestnancom za ich bezpečnú a kvalitnú prácu v rámci skupiny USSK. Som presvedčená, že nový vlastník bude pokračovať v nastavených procesoch a vzťahoch s USSK, ako aj s externými zákazníkmi a dodávateľmi. Všetkým zamestnancom RMS želám veľa osobných aj pracovných úspechov.“

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...