Vyhľadávanie:

Rodiny športujú

Rodiny športujú

Veľa zábavy, súťaží, hier a dobrej nálady čaká na rodiny hutníkov, ktoré príjmu pozvanie spoločnosti U. S. Steel Košice na historicky prvé podujatie pod názvom Rodiny športujú. Uskutoční sa v sobotu, 20. októbra, v Športovo-zábavnom areáli na Alejovej ulici. Vezmite svoje deti a zasúťažte si spolu s nimi v zmiešaných družstvách vo futbale, streetballe či v stolnom tenise. Pripravený je rad ďalších zábavných disciplín a hier.

Výber bude naozaj veľký. Biliard, cyklistická jazda zručnosti (bicykle budú k dispozícii), hod na horizontálny terč, stavanie veže, skok vo vreci, slalom s knihou na hlave, slalom s odrážaním loptičky, hod na žrď či skladanie puzzle. Pre všetkých, ktorí sa budú snažiť, sú pripravené malé odmeny. Chýbať nebudú ani atrakcie pre najmenšie deti - nafukovací hrad, balónová šou, maľovanie na tvár, tvorivé dielne, v ktorých si vyskúšajú kreslenie na asfalt či výrobu sadrových odliatkov, a tiež jazda na vlastných kolieskových korčuliach. A keďže nám ide o bezpečnosť našich detí, nezabudnite im do vaku pribaliť i prilbu a chrániče, ktoré sa zídu aj malým cyklistom.

Vyplnenú prihlášku, vpíšte do nej aj mená svojich detí, doručte osobne alebo poštou na adresu Oceľ východu, Vstupný areál USSK, 044 54 Košice najneskôr do 12. októbra 2007. Využiť môžete aj našu schránku vo vestibule vrátnice 2A. Prihláste sa čím skôr, už aj vzhľadom na kapacitu športovo-zábavného areálu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...