KONTAKT  |    _eng _sk

Rodiny športujú
           Pridané: 08.10.2007
Autor: -fec-
Kategória: 40/2007

Veľa zábavy, súťaží, hier a dobrej nálady čaká na rodiny hutníkov, ktoré príjmu pozvanie spoločnosti U. S. Steel Košice na historicky prvé podujatie pod názvom Rodiny športujú. Uskutoční sa v sobotu, 20. októbra, v Športovo-zábavnom areáli na Alejovej ulici. Vezmite svoje deti a zasúťažte si spolu s nimi v zmiešaných družstvách vo futbale, streetballe či v stolnom tenise. Pripravený je rad ďalších zábavných disciplín a hier.

Výber bude naozaj veľký. Biliard, cyklistická jazda zručnosti (bicykle budú k dispozícii), hod na horizontálny terč, stavanie veže, skok vo vreci, slalom s knihou na hlave, slalom s odrážaním loptičky, hod na žrď či skladanie puzzle. Pre všetkých, ktorí sa budú snažiť, sú pripravené malé odmeny. Chýbať nebudú ani atrakcie pre najmenšie deti - nafukovací hrad, balónová šou, maľovanie na tvár, tvorivé dielne, v ktorých si vyskúšajú kreslenie na asfalt či výrobu sadrových odliatkov, a tiež jazda na vlastných kolieskových korčuliach. A keďže nám ide o bezpečnosť našich detí, nezabudnite im do vaku pribaliť i prilbu a chrániče, ktoré sa zídu aj malým cyklistom.

Vyplnenú prihlášku, vpíšte do nej aj mená svojich detí, doručte osobne alebo poštou na adresu Oceľ východu, Vstupný areál USSK, 044 54 Košice najneskôr do 12. októbra 2007. Využiť môžete aj našu schránku vo vestibule vrátnice 2A. Prihláste sa čím skôr, už aj vzhľadom na kapacitu športovo-zábavného areálu.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu