Vyhľadávanie:

Rodiny športujú

Rodiny športujú

Stretneme sa v sobotu na Alejovej

Už túto sobotu, 20. októbra, sa v Športovo-zábavnom areáli na Alejovej ulici v Košiciach uskutoční historicky prvé podujatie, ktoré pod názvom Rodiny športujú, pripravuje pre hutníkov a ich najbližších spoločnosť U. S. Steel Košice. Podpora športových aktivít je pre košickú oceliareň vlastná. Potvrdzuje to aj projekt Tvoja šanca hrať, v rámci ktorého dáva príležitosť mladým talentom, ktoré vynikajú v basketbale, hokeji a futbale. Sobotňajšie podujatie je ďalšou iniciatívou, ktorej cieľom je nielen priniesť do života hutníkov viac zdravého pohybu, ale aj utužiť rodinné vzťahy.

Ako sme už informovali, na všetkých, ktorí prijali pozvanie, čaká veľa zábavy, súťaží, hier a dobrej nálady. Ceny čakajú nielen na víťazov zápolenia vo futbale, streetbale a stolnom tenise, ale každé dieťa, ktoré sa zapojí do tej-ktorej hry, dostane za splnenie jednotlivých disciplín na hraciu kartičku pečiatky. V "obchodnom domčeku" si ich potom bude môcť vymeniť za sladkosti a iné darčeky. Pre všetkých účastníkov podujatia je pripravené občerstvenie. Pri registrácii balíček s bagetou, nápojom a sladkosťou, v čase obeda guláš. Káva a čaj budú po celý deň k dispozícii zadarmo. Podujatie začína o 9. hodine registráciou, pri ktorej dostane každý z účastníkov pekné tričko s logom podujatia.

Pre tých, ktorí sa rozhodnú prísť na hutnícku akciu autom, bude vyhradené parkovisko oproti vstupu do športovo-zábavného areálu zdarma. Nezabudnite si so sebou vziať identifikačnú kartu USSK. Veríme, že nám bude počasie priať. Ak by však predsa len súvisle pršalo, akcia bude zrušená. Prípadné doplňujúce informácie vám poskytnú Zuzana Kottlerová, č. t. 0903 642 267 alebo Slávka Tvrdoňová, č. t. 0917 704 467.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...