Vyhľadávanie:

Rozlúčka na Kojšovke

Rozlúčka na Kojšovke

V piatok 31. decembra je nielen posledný pracovný deň, ale aj posledný deň roka. Klub turistov Víkend organizuje každoročne v ten deň Silvestrovský výstup na Kojšovskú hoľu, kde sa bude konať rozlúčka so starým rokom. Turisti teda zostávajú verný tejto tradícii a medzi seba pozývajú aj zamestnancov U. S. Steel Košice, ktorí by sa chceli tejto akcie zúčastniť a pred Silvestrom rozhýbať.

Pre všetkých bude pripravený autobus na parkovisku pred Spoločenským pavilónom s odchodom o 7.30 hodine. Kto by sa chcel dopraviť do Zlatej Idky iným spôsobom, môže to skúsiť autom, spojmi SAD z autobusovej stanice, alebo aj stopom. Zo Zlatej Idky je naplánovaný o 9.30 h. výstup na vrchol Kojšovskej hole, kde bude krátka prestávka s občerstvením. Návrat do Košíc sa plánuje v popoludňajších hodinách.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...