Vyhľadávanie:

S kráľom strelcov získali bronz

S kráľom strelcov získali bronz

Po halovom futbalovom turnaji, ktorý v hale Cassosport organizovala v decembri firma Gerust, sa v predposledný deň uplynulého roka 30. decembra konal v hádzanárskej hale vo Všešportovom areáli ďalší turnaj.

Vojaci z VLA Košice tam zorganizovali už 34. ročník Silvestrovského turnaja v minifutbale, na ktorom štartovalo v dvoch skupinách osem mužstiev. Medzi nimi nechýbal ani tím futbalistov z U. S. Steel Košice, ktorý si v silnej konkurencii počínal výborne. Naši vyhrali skupinu, keď po dvoch víťazstvách a jednej remíze s vysoko aktívnym skóre 8:1 nenašli premožiteľa. V semifinále sa stretli s neskorším víťazom turnaja, Technickou univerzitou Košice, s ktorou po mnohých premárnených gólových príležitostiach len remizovali 1:1 a tak sa o postupe do finále rozhodovalo zo značky pokutového kopu. Naši v jednom prípade neuspeli a museli hrať iba o tretiu priečku.

V zápase o bronz sa stretli s mužstvom Steel Trans Ličartovce, ktoré deklasovali vysoko 5:1. O tento úspech nášho železiarenského halového futbalu sa pod vedením trénera Pavla Sadovského pričinili brankári Ivan Ľapin, Miroslav Švec a hráči Milan Polča, Peter Horský, Vladimír Duhaň, Juraj Mondík, Pavol Jokeľ a Igor Guliš, ktorý sa s piatimi gólmi stal najlepším strelcom turnaja.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...