Vyhľadávanie:

Salto na snežnom skútri

Salto na snežnom skútri

V Košiciach sa už po tretí raz uskutoční divácky obľúbená akcia Sony Ericsson Freestyle Motocross. Jedným z najväčších ťahákov tohtoročnej šou v Steel aréne bude - backflip (salto vzad) na snežnom skútri. Tento krkolomný kúsok predvedie profesionálny pretekár Joisten Stenberg z Nórska, ktorý sa pokúsi urobiť salto vzad na snežnom skútri na hline. Diváci sa však 23. januára môžu tešiť aj na iných špičkových pretekárov, ktorí ešte v Košiciach predtým neboli.

Svoje triky ukáže pretekár z krajiny, kde tento šport vznikol, Američan Jack Rowe, ktorý sa ako prvý z amerických jazdcov predstaví na Slovensku. Jack patrí k najlepším na svete a je známy rôznymi kombináciami trikov pri saltách. Predstaví sa aj Steve Mini z Austrálie, ktorý nedávno vyhral jedno z kôl série Night of the Jumps a Marcelo Simoes z Brazílie.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...