KONTAKT  |    _eng _sk

Šancu majú kreatívne a nápadité snímky
           



Pridané: 08.06.2009
Autor: -if-
Kategória: 23/2009

Európska fotografická súťaž na tému bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Ako sme vás už v Oceli východu informovali, Európska agentúra pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci (EU OSHA) vyhlásila fotografickú súťaž zameranú na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Do súťaže s názvom What´s your image of safety & health at work? (voľne preložený obsah otázky: ako by ste znázornili tému bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci pomocou fotografie - pozn. red.) sa môžu zapojiť všetci fotografi - profesionáli i amatéri, pričom svoje fotografie musia odoslať do 15. augusta 2009 na web stránku www.osha-photocompetition.eu

Z osobitnej webovej stránky vyberie medzinárodná porota zložená z profesionálnych fotografov najlepšie snímky. Víťazov čakajú ceny v celkovej hodnote 7 tisíc eur.

A aké fotografie organizátori očakávajú? Fotografov vyzývajú, aby fotografovali scény, ktoré kreatívnym a nápaditým spôsobom vykresľujú problematiku bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Súťažiaci môžu interpretovať bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci vlastným spôsobom - nie sú obmedzení konkrétnymi námetmi či témami. Snímky môžu zobrazovať situácie z pracovísk v rôznych odvetviach hospodárstva. Je možné poukázať aj na problémy konkrétnej skupiny, napríklad na problémy migrantov alebo žien.

Empty

ODPORÚČAME

02.08.2019
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 2. štvrťrok 2019
19.07.2019
Konáme v záujme zachovania našej konkurencieschopnosti
10.07.2019
Hutnícky priemysel čelí kritickým úskaliam
19.06.2019
U. S. Steel Košice odstavuje vysokú pec č. 2