KONTAKT  |    _eng _sk

U. S. Steel medzi najlepšími dodávateľmi Volkswagenu
           Pridané: 15.06.2009
Autor: -jb-
Kategória: 24/2009

Spoločnosť United States Steel Corporation je jedinou oceliarenskou spoločnosťou medzi ďalšími osemnástimi globálnymi dodávateľmi, ktorí od firmy Volkswagen získali ocenenie VW Group 2009. Ceremoniál sa uskutočnil počas uplynulého víkendu vo vedeckom centre Phaeno vo Wolfsburgu v Nemecku. Našu spoločnosť reprezentovali Chairman a CEO John P. Surma a senior viceprezident pre európske prevádzky a prezident U. S. Steel Košice George F. Babcoke. Ocenenie na slávnosti prevzal od člena správnej rady firmy Volkswagen Francisca Javiera Garciu Sanza v mene spoločnosti U. S. Steel John Surma.

Od spustenia novej pozinkovacej linky v Košiciach v roku 2007, dodáva U. S. Steel výrobky do závodov firmy Volkswagen v Nemecku a Bratislave. Našu oceľ tak môžete nájsť na automobiloch VW Touareg, VW Golf, VW Passat, VW Caddy a takmer na každom modeli vyrobenom pod značkou Škoda. U. S. Steel spoluprácu s VW Group rozširuje, čoho dôkazom je aj budúci obchod s firmou Audi v Nemecku a so závodmi VW v Mexiku a USA.

"Uznanie od takej firmy akou je Volkswagen, orientovanou na rast a kvalitu, bolo možné získať vďaka ťažkej práci a obetavosti našich zamestnancov. Naším záväzkom je pokračovať a naďalej si udržiavať strategické postavenie globálneho hlavného dodávateľa pre automobilový priemysel a spolupracovať s našimi strategickými partnermi, akým je aj firma Volkswagen. Takýto vzťah je prínosom pre obe strany," dodal George Babcoke.

Hlavnými kritériami na získanie ocenenia boli: spoľahlivosť, dobré partnerstvo v ťažkých a problematických časoch, globálne partnerstvo a výborný zákaznícky a technický servis.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...