Vyhľadávanie:

Sideria má cenové podmienky predbežne dohodnuté

Sideria má cenové podmienky predbežne dohodnuté

Viacerí hutníci sa na našu redakciu obrátili v súvislosti so súčasnou situáciou v slovenskom zdravotníctve. "Dopočuli sme sa, že zdravotná poisťovňa Sideria začína mať podobný problém ako Všeobecná zdravotná poisťovňa. S tou, ako vieme, Slovenská lekárska komora neodporúča svojim členom podpísať zmluvu. Sú naše obavy z toho, že budeme nútení platiť u lekára za ošetrenie, oprávnené? Ako je vlastne na tom Sideria?" pýtajú sa.

O stanovisko sme požiadali generálneho riaditeľa Siderie zdravotnej poisťovne, a.s. Igora Dorčáka.

"Slovenská lekárska komora svojím listom, ktorý 3. marca 2006 adresovala zdravotným poisťovniam, odporučila, aby po rokovaniach prebiehajúcich od decembra 2005 do februára 2006 akceptovali textovú časť zmlúv a navrhované ceny. Naša poisťovňa zobrala odporučenie na vedomie. Máme predbežne dohodnuté cenové podmienky, konečnú verziu dohody uzatvoríme v tomto týždni. Následne uzatvoríme zmluvy s plánovanou účinnosťou od 1. apríla 2006. Vzhľadom na náš korektný prístup v procese rokovania predpokladáme, že sa nám bez väčších problémov podarí s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti zmluvy podpísať. Sme preto presvedčení, že poistenci našej zdravotnej poisťovne sa do podobnej situácie nedostanú."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...