KONTAKT  |    _eng _sk

Slávnostné stretnutie s dôchodcami
           Pridané: 09.06.2016
Autor: Michal TABÁK
Kategória: 12/2016

ZO OZ KOVO Vysoké pece usporiadala 27. mája 2016 v Spoločenskom pavilóne v Košiciach stretnutie s bývalými zamestnancami Vysokých pecí a RMS a.s. – terajšími dôchodcami. Na slávnostnom posedení sa zúčastnilo 200 dôchodcov. Atmosféra na stretnutí bola priateľská, veselá, ba až rodinná. Naši bývali zamestnanci boli nesmierne radi, že sa po roku mohli znova stretnúť, porozprávať sa o svojich radostiach, starostiach, pretože takúto možnosť a v takom počte nikde inde nemajú.

Tak ako každý rok sa na stretnutí zúčastnili aj pozvaní hostia - riaditeľ divízneho závodu Vysoké pece Marek Jenčo, vedúci prevádzky Výroba surového železa Dušan Ivanišin, vedúci prevádzky Príprava výroby Pavol Varga, koordinátor oprav Údržby VP Juraj Božík a manažér prevádzky Opravy hutných agregátov spoločnosti RMS a.s. Pavol Kerekeš.

Po úvodnom príhovore predsedu ZO OZ KOVO Vysoké pece Michala Tabáka a vystúpení riaditeľa Mareka Jenča sa medzi dôchodcami rozprúdila živá diskusia na témy týkajúce sa výroby, opráv, ale i postavenia U. S. Steel Košice na oceliarskom trhu. Tým, ktorí sa chceli zabávať do tanca hral dídžej M. K.

Pri rozhovoroch s jednotlivcami i skupinkami dôchodcov som na zorganizovanie posedenia v letnom období dostával len samé kladné vyjadrenia, dokonca naši seniori by boli radi, keby sa takéto stretnutia konali dvakrát ročne. Touto cestou chcem ich všetkých ešte raz pozdraviť, poďakovať sa za účasť a teším sa na ďalšie stretnutie s nimi.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat
20.06.2022
Do Botanickej záhrady UPJŠ prinášame viditeľné zmeny
17.06.2022
V U. S. Steele dnes tiekla krv

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...