Vyhľadávanie:

Slovo prezidenta U. S. Steel

Slovo prezidenta U. S. Steel

Vážení kolegovia,

minulý týždeň bol pre našu spoločnosť U. S. Steel veľmi smutný. V stredu utrpel smrteľný úraz náš dodávateľ, ktorý spadol počas vykonávania rutinných čistiacich prác  v našom závode Gary Works.  V piatok jeden z našich vlastných zamestnancov, pracujúci v tej istej prevádzke, podľahol ochoreniu COVID-19. 

Doteraz bolo zaznamenaných viac než stotisíc obetí tohto zákerného ochorenia, toto bola naša prvá obeť v U. S. Steel.  Rodine, priateľom a kolegom zosnulého zamestnanca vyjadrujeme úprimnú sústrasť. 

Každá strata je tragická. Je nám nesmierne ľúto, že rodiny a priatelia prišli o svojich blízkych. 

Tieto straty nám pripomínajú, že život je vzácna hodnota a mali by sme robiť všetko pre to, aby sme ho chránili.  To je aj dôvod, prečo som sa rozhodol hovoriť o bezpečnosti a našej reakcii na pandémiu COVID-19.   Musíme pokračovať a naďalej posilňovať naše úsilie zamerané na bezpečnosť. Nevyhnutné je dodržiavať bezpečné odstupy medzi ľuďmi, hygienické, dezinfekčné a skríningové opatrenia zamerané  na zníženie rozširovania nákazy COVID-19.  Našim cieľom je ochrániť životy a živobytie. Začína bezpečnosťou, ktorá je našou najvyššou prioritou,  pokračuje dôsledným dodržiavaním odporúčaní Úradu verejného zdravotníctva a vlády.  

Ochrana životov a živobytia je nielen dosiahnuteľným, ale aj hodnotným a udržateľným cieľom. 

V minulom týždni  sa úplne vyliečili a vrátili do práce prví dvaja naši zamestnanci,  ktorí ochoreli na infekciu spôsobenú koronavírusom.  Máme teda dobrý dôvod na vieru a nádej. 

Spolu to zvládneme!  Pre našich ľudí  zaistíme bezpečnosť. Novým hrozbám sa vyhneme vďaka dodržiavaniu princípov S.T.E.E.L. a prispôsobeniu sa súčasným podmienkam.

Poďme spoločne pracovať na našom cieli, ktorým je ochrana životov a živobytia.

Vráťme sa teraz do práce. Pracujme bezpečne!

Dave BURRITT

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...