Vyhľadávanie:

"Som rád, že sme udržali kontinuitu"

"Som rád, že sme udržali kontinuitu"

V Košiciach zasadala Dozorná rada Hutníctva železa, a.s.

"Som rád, že som mohol prísť do Košíc a som tiež rád, že Hutníctvo železa udržalo aj po rozdelení federácie kontinuitu nielen v číslach, ale hlavne v blízkych kontaktoch," vyznal sa výkonný riaditeľ predstavenstva Hutníctvo železa, a.s. Jaroslav Raab.

"V orgánoch asociácie máme zástupcov najväčších hutníckych spoločností v ČR a SR, ale i zástupcov vysokých škôl. Najviac ich je z moravsko - sliezskeho kraja, ktoré vyrába vyše deväťdesiat percent ocele v Českej republike. V Ostrave sídli tiež jediná škola, ktorá vzdeláva hutníkov - Vysoká škola bánská. Vznikla už v roku 1849. Dozornú radu vedie Jiří Cienciala, ktorý je zároveň generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva Třineckých železiarní, a.s., podpredsedom je František Chowaniec z Mittal Steel Ostrava a.s. a ďalšími členmi sú Jiří Hypš z Ferony, Vladimír Bail, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Vítkovice Steel, a.s., Anton Jura, výkonný viceprezident U. S. Steel Košice pre strategické implementácie a Tomáš Čermák, rektor VŠB - TU v Ostrave."

Hutníctvo železa, zdôraznil na spoločnom stretnutí s prezidentom U. S. Steel Košice Davidom H. Lohrom a Johnom B. Petersom, je garantom správnosti štatistických údajov poskytovaných štatistickým úradom v Českej republike i Slovenskej republike, ale tiež smerom k Európskej komisii OSN, Euroferu, IISI i ďalším zahraničným spoločnostiam.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...