KONTAKT  |    _eng _sk

Spoločnosť Refrako pred audítormi úspešne obstála
           Pridané: 03.11.2008
Autor: -c-
Kategória: 44/2008

Druhý opakovací audit systému manažérstva kvality podľa EN ISO 9001:2000 úspešne absolvovali minulý týždeň v dcérskej spoločnosti Refrako s.r.o.

"Máme aj ďalší dôvod na spokojnosť,"
konštatoval generálny riaditeľ Refraka Gabriel Torhány. "Po viac než ročnom úsilí sa nám podarilo ako prvej dcérskej spoločnosti výrobného charakteru získať aj certifikát na systém environmentálneho manažérstva. Audítori certifikačnej spoločnosti TÜV NORD, ktorí boli mimochodom, čo kvitujeme, veľmi prísni, nám ho oficiálne odovzdajú v najbližších dňoch. Samozrejme, naša práca týmto nekončí. Budeme pracovať na realizácii odporúčaní, ktoré sme dostali a ktoré naše doterajšie aktivity v tejto oblasti v budúcnosti ešte viac skvalitnia. Týkajú sa niektorých oblastí údržbárskeho charakteru a systému manipulácie s náhradnými dielcami, ale budeme tiež viac pracovať na zvyšovaní ekologického povedomia našich zamestnancov. Chcel by som sa aj prostredníctvom Ocele východu poďakovať všetkým, ktorí sa na tomto úspechu našej firmy podieľali, zvlášť zmocnencovi pre SMK a EMS Ladislavovi Čontošovi a technickému riaditeľovi Vladimírovi Chudému."

Dodal tiež, že oba certifikáty posilnia postavenie a konkurencieschopnosť spoločnosti Refrako na trhu so žiaruvzdornými materiálmi. Ďalším krokom, uviedol, bude úsilie o získanie certifikátu v oblasti bezpečnosti práce.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu