KONTAKT  |    _eng _sk

Športový deň marketingu mal úspech
           Pridané: 14.07.2008
Autor: František HELFEN
Kategória: 28/2008

Vo štvrtok, 3. júla, všetky športové cesty manažérov úseku viceprezidenta pre predaj a marketing viedli do Kechneca. Tu na ihriskách športového areálu pripravil organizačný výbor Marketingu a strategického plánovania futbalový turnaj obchodného úseku za účasti siedmich mužstiev. Pre spestrenie účastníkov nechýbali turnaje v stolnom tenise pre ženy a mužov a v stolnom futbale.

Vážnosť podujatia svojou prítomnosťou podporili aj prezident George F. Babcoke a viceprezident pre predaj a marketing Peter J. Alvarado. Našich predstaviteľov privítal starosta obce Kechnec, Jozef Konkoly, ktorý ich oboznámil s históriou obce, ale aj priemyselným parkom a s možnosťami jeho využitia. Prekvapením pre prítomných bola účasť víťazky súťaže Miss Slovensko 2008 Edity Krešákovej, ktorá v závere turnaja odovzdávala ceny víťazom v jednotlivých kategóriách.

Futbalové mužstvá boli rozdelené do dvoch skupín. Prví dvaja zo skupín sa stretli v semifinálových súbojoch a neskôr vo finále a v zápase o 3. miesto. Absolútnym víťazom futbalového zápolenia sa stalo mužstvo z Logistiky, pod vedením manažéra Ladislava Takáča, pred obchodníkmi z Predaja pre stredoeurópsky región, ktorý viedol hrajúci kapitán Gabriel Holub. Tretie miesto si vybojovalo mužstvo Dopravy na čele s kapitánom Tivadárom Nagyom. Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený Ivan Belej z CTS, najlepším hráčom turnaja sa stal Rasťo Rusič z Logistiky a cenu pre najlepšieho strelca turnaja získal Július Lang, autor šiestich gólov z mužstva Marketingu a strategického plánovania. Futbalové zápasy rozhodovala trojica rozhodcov na čele s Jozefom Juhásom.

Na tenisových stoloch kraľovala Soňa Drončková, pred druhou Zuzkou Demčákovou a treťou Monikou Daněkovou. U mužov bol najlepší Ivo Gajdoš, druhý skončil Marcel Vulgan, tretie miesto patrilo Pavlovi Tökölymu. Prvenstvo v stolnom futbale si ukoristila dvojica Marcel Cipka a Ivo Gajdoš. Druhú priečku si vybojovali Martinka Mačáková a Jožko Žofčák, tretí skončili Anné-Cécile Le Bris a Martin Tresa.

Toto príjemne strávené športové popoludnie malo úspech, aj kladnú odozvu medzi účastníkmi a zároveň posilnilo dobré vzťahy medzi spolupracujúcimi útvarmi zúčastnených úsekov.

Empty

ODPORÚČAME

15.07.2020
U. S. Steel Košice navštívil podpredseda vlády SR
17.06.2020
Spoločné prehlásenie výkonných predstaviteľov európskeho oceliarskeho priemyslu
11.06.2020
Hutníci pomohli zdravotníkom i pacientom
06.05.2020
Program Spoločne pre región pomáha lokálnym komunitám