Vyhľadávanie:

STEEL PARK hľadá brigádnikov

STEEL PARK hľadá brigádnikov

Komunikatívnym, ambicióznym i kreatívnym mladým ľuďom ponúka Steel Park brigádu v novootvorenom zábavnom technickom centre. Ide o dva typy pracovných miest. Brigádnik (vek od 17 rokov), ktorý bude schopný komentovať fungovanie exponátov, sprevádzať skupiny detí, asistovať pri exponátoch a dozerať na bezpečnosť návštevníkov. Nástup: august 2013, mzda: 2,50 a/brutto/hod. Minimálne 4 odpracované hodiny na deň.

Špecialista brigádnik s ukončeným vzdelaním technického smeru, prípadne s veľmi blízkym vzťahom k prírodným a technickým vedám. Očakáva sa schopnosť prezentovať exponáty ako sú robotický futbal, supravodivý vláčik, lis na autíčko, prípadne i fyzikálnych pokusov v prezentačnej miestnosti. Nástup: august 2013, mzda 5 a/brutto/hod. Minimálne 4 odpracované hodiny na deň.

Pracovný pomer: august - december 2013. V prípade záujmu píšte na e-mailovú adresu: tajana.vrancikova@kosice2013.sk. Váš záujem (meno a priezvisko brigádnika, mobilné telefónne číslo a e-mailovú adresu) nahláste najneskôr do 31. júla 2013.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...