KONTAKT  |    _eng _sk

Stretnime sa v prvú júnovú sobotu v ZOO
           Pridané: 14.05.2007
Autor: Katarína ŠULÍKOVÁ
Kategória: 19/2007

Ak odstavíte auto v meste, na oslavy Dňa detí vás odvezie kyvadlová doprava

Chcete prísť osláviť MDD s deťmi do ZOO a váhate, či sa dopraviť autom alebo autobusom?

BEZ AUTA,BEZ STAROSTÍ

Okrem pravidelnej autobusovej linky č. 29 bude do ZOO premávať aj špeciálna kyvadlová doprava v čase od 11.30 do 14.30 hod. v cca sedemminútových intervaloch. Prvá zastávka bude na parkovisku na Námestí Osloboditeľov (oproti VŠZP), kde budete môcť svoje auto nechať bezplatne zaparkované. Aby ste boli v ZOO čo najrýchlejšie, autobus bude stáť len na troch vybraných zastávkach (Železničná stanica, Jumbo centrum a OD Mier). Samozrejme, dopravíme vás aj naspäť. Zo zastávky ZOO Košice odíde prvý autobus o 15.30 a posledný o 18.30 hod.

MDD - TANEČNÁ PÁRTY

Obrázok akrobata tuleňa, dobrá zábava, prekvapenia... To všetko sme vám v minulom čísle predstavili ako symboly tohtoročných osláv Medzinárodného dňa detí. Aby sme vás dlho nenapínali, prezradíme vám o programe viac.
Moderovať, a možno aj tancovať, bude všetkým dobre známy Marián Čekovský. Tancovať, a možno aj moderovať, bude možno nie všetkým známy, ale o to roztancovanejší, Milan Plačko. Spolu so svojou tanečnou školou určite zaujme všetky deti, ktorým sa latinsko-americké tance páčia a ktoré majú chuť si ich vyskúšať. Starší sa určite radi započúvajú do piesní skupiny ABBA a vychutnajú si vystúpenie víťazov súťaže Talent Night v kategórii tanec Richarda Szilágyiho a Silvie Kozákovej. V programe si nájdu svoje i menšie deti. Čaká na nich divadelné predstavenie Tri prasiatka a tancovanie na pódiu v maskách ich obľúbených zvieratiek, ktoré im, samozrejme, poskytneme. Dáme im aj možnosť zasúťažiť si na "skákacích" loptách, či v hode loptičiek na terč. Dievčatá sa určite potešia vlasovému štúdiu a maľovaniu na tvár. Chlapci zasa neodolajú autogramiáde hokejistov HC Košice, jazdeniu na koňoch a poníkoch. Pre súťažechtivých pripravíme aj vedomostný test. Ale nebojte sa, v tento sviatok by sme určite vaše ratolesti nezavalili príkladmi z matiky! Ak správne odpovedia na pár otázok o tanci, budú mať možnosť získať pekné ceny.

V budúcom čísle vám prinesieme viac informácii o nových stánkoch s rýchlym občerstvením, ktoré pre vás pripravujeme spolu s U. S. Steel Services. Môžete sa tešiť aj na novinky zo ZOO, predstavíme vám štyroch hokejistov HC Košice a súťaže o pekné ceny.

Empty

ODPORÚČAME

28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...