Vyhľadávanie:

Stretnutia s jubilantmi už onedlho

Stretnutia s jubilantmi už onedlho

Stalo sa už tradíciou, že sa vedenie U. S. Steel Košice stretáva so svojimi zamestnancami, ktorí v danom kalendárnom roku dovŕšia pracovné jubileum - 30, 35 a 40 odpracovaných rokov vo fabrike. Inak tomu nebude ani v tomto roku. Stretnutia, na ktoré budú pozvaní jubilanti spoločne so svojimi partnermi, sa uskutočnia za účasti zástupcov vedenia spoločnosti a odborovej organizácie v Doubletree by Hilton, Hlavná 1, v Košiciach.

Každý jubilujúci zamestnanec dostane na slávnostnom večeri pamätnú plaketu a ďakovný list od prezidenta spoločnosti Georgea F. Babcoka. Zamestnanci, ktorí odpracovali v podniku 40 rokov, získajú navyše ocenenie v podobe náramkových hodiniek. Pre účastníkov stretnutí je pripravený kultúrny program, v ktorom vystúpi skupina DRIŠĽAK a do tanca bude hrať jubilantom hudobná skupina STARS. Stretnutia sa uskutočnia v týchto termínoch:

  • o 5. novembra 2010 - divízne závody Koksovňa, Vysoké pece, Oceliareň, Zušľachťovne a obalová vetva, Expedícia.
  • o 12. novembra 2010 - divízne závody Energetika, Doprava, Údržba, Mechanika, spoločnosti U. S. Steel Košice- Labortest a U. S. Steel Košice - SBS.
  • o 26. novembra 2010 - divízne závody Teplá valcovňa, Studená valcovňa, Radiátory a rúry, úseky vedenia spoločnosti U. S. Steel Košice.

Podujatia sa začínajú prezentáciou účastníkov o 17.30 hodine. Všetci oslávenci dostanú pozvánky a ich súčasťou bude aj informácia o spôsobe prevzatia vstupeniek. Vstup na stretnutie bude možný len na základe vstupenky.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...