KONTAKT  |    _eng _sk

Stretnutia s jubilantmi už onedlho
           Pridané: 11.10.2010
Autor: Odd. mimomzdová motivácia
Kategória: 21/2010

Stalo sa už tradíciou, že sa vedenie U. S. Steel Košice stretáva so svojimi zamestnancami, ktorí v danom kalendárnom roku dovŕšia pracovné jubileum - 30, 35 a 40 odpracovaných rokov vo fabrike. Inak tomu nebude ani v tomto roku. Stretnutia, na ktoré budú pozvaní jubilanti spoločne so svojimi partnermi, sa uskutočnia za účasti zástupcov vedenia spoločnosti a odborovej organizácie v Doubletree by Hilton, Hlavná 1, v Košiciach.

Každý jubilujúci zamestnanec dostane na slávnostnom večeri pamätnú plaketu a ďakovný list od prezidenta spoločnosti Georgea F. Babcoka. Zamestnanci, ktorí odpracovali v podniku 40 rokov, získajú navyše ocenenie v podobe náramkových hodiniek. Pre účastníkov stretnutí je pripravený kultúrny program, v ktorom vystúpi skupina DRIŠĽAK a do tanca bude hrať jubilantom hudobná skupina STARS. Stretnutia sa uskutočnia v týchto termínoch:

  • o 5. novembra 2010 - divízne závody Koksovňa, Vysoké pece, Oceliareň, Zušľachťovne a obalová vetva, Expedícia.
  • o 12. novembra 2010 - divízne závody Energetika, Doprava, Údržba, Mechanika, spoločnosti U. S. Steel Košice- Labortest a U. S. Steel Košice - SBS.
  • o 26. novembra 2010 - divízne závody Teplá valcovňa, Studená valcovňa, Radiátory a rúry, úseky vedenia spoločnosti U. S. Steel Košice.

Podujatia sa začínajú prezentáciou účastníkov o 17.30 hodine. Všetci oslávenci dostanú pozvánky a ich súčasťou bude aj informácia o spôsobe prevzatia vstupeniek. Vstup na stretnutie bude možný len na základe vstupenky.

Empty

ODPORÚČAME

04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?
21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...