Vyhľadávanie:

Stretnutia s jubilantmi

Stretnutia s jubilantmi

Stalo sa už tradíciou, že vedenie U. S. Steel Košice sa stretáva sa svojimi zamestnancami, ktorí v danom kalendárnom roku dovŕšia pracovné jubileum - 30, 35 a 40 odpracovaných rokov vo fabrike. Inak tomu nebude ani v tomto roku. Stretnutia, na ktoré budú pozvaní jubilanti spoločne so svojimi partnermi, sa uskutočnia za účasti zástupcov vedenia spoločnosti a odborovej organizácie.

Každý jubilujúci zamestnanec dostane na slávnostnom večere pamätnú plaketu a ďakovný list od prezidenta spoločnosti Davida H. Lohra. Ženy, ktoré odpracovali v hute 35 a 40 rokov a muži 40 rokov, získajú navyše ocenenie v podobe náramkových hodiniek. Pre účastníkov stretnutí je pripravený kultúrny program, v ktorom vystúpi skupina Drišľak, nebude chýbať tanečná zábava a prekvapenie.
Stretnutia sa uskutočnia v týchto termínoch:

  • o 6. októbra 2006 - divízne závody Koksovňa, Vysoké pece, Oceliareň, Energetika
  • o 13. októbra 2006 - divízne závody Teplá valcovňa, Studená valcovňa, Zušľachťovne, Expedícia
  • o 27. októbra 2006 - divízne závody Doprava, Servis a služby, Mechanika, Opravy
  • o 10. novembra 2006 - úseky vedenia spoločnosti U. S. Steel Košice, divízny závod Hutnícka druhovýroba a U. S. Steel Košice- Labortest.

Podujatia sa začínajú o 18.00 hodine. Oznámenia o ich konaní dostane každý oslávenec v dostatočnom predstihu. Ich súčasťou budú aj bližšie informácie o mieste podujatia, ako aj spôsobe prevzatia vstupeniek. Vstup na stretnutie bude možný len na základe vstupenky.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...