KONTAKT  |    _eng _sk

Stromčeky prianí
           Pridané: 07.11.2005
Autor: Kamila DEMKOVÁ
Kategória: 45/2005

Pomôžme deťom v detských domovoch

Blížia sa najkrajšie sviatky roka - Vianoce, kedy viac ako inokedy máme príležitosť pomôcť opusteným deťom. Zamestnanci U. S. Steel Košice, ale tiež aj dôchodcovia, ktorí odpracovali v železiarňach desiatky rokov, prejavili svoju šľachetnosť nedávnou zbierkou šatstva, hračiek a kníh, ktoré putovali do detských domovov. Je tu však ďalšia možnosť ako opäť pomôcť opusteným deťom.

Na základe iniciatívy manželky prezidenta USSK Susan Lohrovej sa pripravuje projekt pod názvom Stromčeky prianí. Na stromčekoch, ktoré budú od 21. novembra 2005 rozmiestnené na viacerých miestach v našej firme - v závodnej jedálni vo vstupnom areáli, na hlavnej vrátnici č. 2 pri turniketoch, vo vstupnej hale hlavnej administratívnej budovy vo vstupnom areáli a v závodnej jedálni ÚMD 1500, budú zavesené kartičky s malými, finančne nenáročnými prianiami (napríklad ponožky, hračka, kniha, svetrík a pod.) a menami detských domovov.

Každý, kto bude chcieť touto formou pomôcť opusteným deťom, si bude môcť zo stromčeka zobrať jednu, dve i viac kartičiek, kúpiť konkrétny darček napísaný na kartičke v hociktorom obchode a doniesť ho na jedno z dvoch zberných miest spolu s kartičkou zo stromčeka, čím pomôže splniť niektoré z konkrétnych prianí konkrétneho detského domova.

Nezabalené darčeky sa budú zbierať do 2. decembra 2005 v budove Vonkajších vzťahov vo vstupnom areáli od 8.00 do 15.30 hod. a tiež v Košiciach v Klube dôchodcov občianskeho združenia Jeseň života od 13.00 do 17.00 hod. Susan Lohrová vopred ďakuje všetkým tým darcom, ktorí zakúpením nového nenáročného darčeka pomôžu spríjemniť vianočné sviatky deťom, ktoré našu pomoc potrebujú.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu