KONTAKT  |    _eng _sk

Stromčeky prianí tohto roku v inej podobe
           Pridané: 08.11.2021
Autor: Iveta Falatová
Kategória: Komunita

Potešte darčekom nielen svoje deti

K úspešným dlhoročným projektom našej spoločnosti patria Stromčeky prianí. Iste nie je treba nikomu zvlášť predstavovať túto ušľachtilú myšlienku, prostredníctvom ktorej sme my, hutníci, urobili radosť pod vianočným stromčekom mnohým deťom z detských domovov a rodín našich kolegov z projektu Sme s vami v pravý čas.
Tak, ako nás pandémia obmedzuje vo všetkom, výnimkou nie sú ani Stromčeky prianí. V tomto roku sa budú konať v inom režime, než aký sme poznali.
U. S. Steel Košice dlhodobo podporuje dva detské domovy. Konkrétne Detský domov sv. Klementa Hofbauera v Podolínci a Centrum pre deti a rodiny Uralská Košice.  Vysnívané darčeky dostanú deti z týchto domovov od U. S. Steel Košice. Spolu tak naša spoločnosť obdaruje takmer 140 detí.
Deti z rodín našich kolegov, ktorí sú v projekte Sme s vami v pravý čas, môžete obdarovať aj vy. Ani v tomto prípade nebudú kartičky s ich želaniami visieť na stromčekoch v areáli firmy. Budeme  ich mať u nás, na Vonkajších vzťahoch.  Stačí, keď zavoláte a vyberiete si niektorú z kartičiek s konkrétnym želaním konkrétneho dieťaťa.  V projekte budeme mať 13 rodín a potešiť darčekom budete môcť 27 detí.  Vybrať si kartičku môžete od dnes a darčeky bude potrebné doručiť k nám do konca novembra. Rodiny vám predstavujeme v tomto čísle Ocele východu.
Kontakt: Slávka Tvrdoňová 0917 704 467

 

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat
20.06.2022
Do Botanickej záhrady UPJŠ prinášame viditeľné zmeny
17.06.2022
V U. S. Steele dnes tiekla krv

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...