KONTAKT  |    _eng _sk

Stromčeky prianí tohto roku v inej podobe
           Pridané: 08.11.2021
Autor: Iveta Falatová
Kategória: Komunita

Potešte darčekom nielen svoje deti

K úspešným dlhoročným projektom našej spoločnosti patria Stromčeky prianí. Iste nie je treba nikomu zvlášť predstavovať túto ušľachtilú myšlienku, prostredníctvom ktorej sme my, hutníci, urobili radosť pod vianočným stromčekom mnohým deťom z detských domovov a rodín našich kolegov z projektu Sme s vami v pravý čas.
Tak, ako nás pandémia obmedzuje vo všetkom, výnimkou nie sú ani Stromčeky prianí. V tomto roku sa budú konať v inom režime, než aký sme poznali.
U. S. Steel Košice dlhodobo podporuje dva detské domovy. Konkrétne Detský domov sv. Klementa Hofbauera v Podolínci a Centrum pre deti a rodiny Uralská Košice.  Vysnívané darčeky dostanú deti z týchto domovov od U. S. Steel Košice. Spolu tak naša spoločnosť obdaruje takmer 140 detí.
Deti z rodín našich kolegov, ktorí sú v projekte Sme s vami v pravý čas, môžete obdarovať aj vy. Ani v tomto prípade nebudú kartičky s ich želaniami visieť na stromčekoch v areáli firmy. Budeme  ich mať u nás, na Vonkajších vzťahoch.  Stačí, keď zavoláte a vyberiete si niektorú z kartičiek s konkrétnym želaním konkrétneho dieťaťa.  V projekte budeme mať 13 rodín a potešiť darčekom budete môcť 27 detí.  Vybrať si kartičku môžete od dnes a darčeky bude potrebné doručiť k nám do konca novembra. Rodiny vám predstavujeme v tomto čísle Ocele východu.
Kontakt: Slávka Tvrdoňová 0917 704 467

 

Empty

ODPORÚČAME

17.01.2022
Dcérske spoločnosti dosiahli 6 000 000 hodín bez úrazu
10.01.2022
Grantový program SPOLOČNE PRE REGIÓN 2022 už prijíma žiadosti
30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu