Vyhľadávanie:

Študenti vedia, ako zmysluplne využiť leto

Študenti vedia, ako zmysluplne využiť leto

Tohtoročný 21. ročník Letnej stáže U. S. Steel Košice vyvrcholil vo štvrtok 25. 8.2022 prezentáciami jednotlivých skupín v šikmej zasadačke.  Riešenia prípadovej štúdie predstavilo 43 študentov štvrtého ročníka slovenských aj zahraničných vysokých škôl a univerzít. Mali možnosť zúročiť vedomosti a zručnosti získané počas práce na projektoch pod vedením skúsených mentorov a rovnako aj zručnosti získané na školeniach a tréningoch zameraných na tímovú prácu, prezentačné zručnosti, riešenie problémov, prípravu na interview, etiku a etiketu, koučovacie modely a hutnícke výrobné procesy.  

Študenti rozdelení do šiestich skupín čelili výzve reštrukturalizovať fiktívnu firmu. Prezentácie boli veľmi kvalitne pripravené a úroveň  výkonov skupín bola veľmi vyrovnaná. „Najlepšie sa tejto úlohy zhostila štvrtá skupina, ktorá predniesla komplexnú analýzu situácie, navrhla realizáciu podstatných zmien v jednotlivých oblastiach, navrhla inovatívne riešenia a odôvodnila svoje návrhy pre riešenie zadanej úlohy,“ zhodnotil Milan Polča, zástupca GM pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov, na snímke s víťazným tímom spolu s Erikou Linkeschovou, koordinátorkou projektu Letnej stáže USSK a Ľubomírom Gromošom, vedúcim oddelenia Nábor a výber. Víťazná skupina pracovala v zložení:  Július Bodnár, Ronald Ružínský, Volodymyr Levchuk, Andrea Gömöriová, Alexandra Straková, Michaela Benediková a Mária Paračková. Táto nová praktická skúsenosť študentom výrazne pomôže v ďalšom štúdiu a aj pri úspešnom uplatnení sa v praxi.

 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...