Vyhľadávanie:

Talenty vo fabrike

Talenty vo fabrike

Talenty
Na neformálnom stretnutí sa zišli minulý týždeň v piatok na pôde USSK finalisti i organizátori súťaže Talent Night 2004. Nádejní umelci si z rúk riaditeľa pre vonkajšie vzťahy Jána Baču prevzali ceny a pozornosti, ktoré im budú pripomínať ich prvé kroky na ceste za slávou.

Zvučka, ktorá sa niesla celou súťažou Talent Night 2004, sa minulý týždeň v piatok, 24. septembra, opäť rozozvučala v Galérii U. S. Steel Košice. Uskutočnilo sa tu neformálne stretnutie finalistov a organizátorov podujatia z úseku Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy. Jeho súčasťou bolo i odovzdávanie cien a pozorností, ktoré budú nádejným umelcom pripomínať ich prvé kroky na ceste za slávou.

Cédečka, plagáty, videokazety s nezostrihanou nahrávkou vystúpení v rámci galaprogramu v košickom Štátnom divadle, foto album so zábermi mapujúcimi celý priebeh súťaže - od kastingov, cez skúšky až po vystúpenie naživo pred divákmi, dostali z rúk riaditeľa pre vonkajšie vzťahy Jána Baču všetci finalisti. Mladé talenty si pozreli aj film o spoločnosti U. S. Steel Košice a zúčastnili sa na prehliadke jej výrobných prevádzok.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...