KONTAKT  |    _eng _sk

Talenty vo fabrike
           Pridané: 27.09.2004
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ, Foto: Jana ŠLOSÁROVÁ
Kategória: 39/2004
Talenty
Na neformálnom stretnutí sa zišli minulý týždeň v piatok na pôde USSK finalisti i organizátori súťaže Talent Night 2004. Nádejní umelci si z rúk riaditeľa pre vonkajšie vzťahy Jána Baču prevzali ceny a pozornosti, ktoré im budú pripomínať ich prvé kroky na ceste za slávou.

Zvučka, ktorá sa niesla celou súťažou Talent Night 2004, sa minulý týždeň v piatok, 24. septembra, opäť rozozvučala v Galérii U. S. Steel Košice. Uskutočnilo sa tu neformálne stretnutie finalistov a organizátorov podujatia z úseku Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy. Jeho súčasťou bolo i odovzdávanie cien a pozorností, ktoré budú nádejným umelcom pripomínať ich prvé kroky na ceste za slávou.

Cédečka, plagáty, videokazety s nezostrihanou nahrávkou vystúpení v rámci galaprogramu v košickom Štátnom divadle, foto album so zábermi mapujúcimi celý priebeh súťaže - od kastingov, cez skúšky až po vystúpenie naživo pred divákmi, dostali z rúk riaditeľa pre vonkajšie vzťahy Jána Baču všetci finalisti. Mladé talenty si pozreli aj film o spoločnosti U. S. Steel Košice a zúčastnili sa na prehliadke jej výrobných prevádzok.

Empty

ODPORÚČAME

28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...