KONTAKT  |    _eng _sk

TechCON na pomoc projektantom
           Pridané: 21.02.2005
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 08/2005

Nový program pracujúci s databázou radiátorov Korad

Sprievodným podujatím 11. ročníka medzinárodnej výstavy zameranej na vykurovanie a klimatizáciu - Klimatherm 2005, ktorá sa uskutočnila v košickom Dome techniky v dňoch 15. - 16. februára, bola odborná konferencia Výroba a spotreba energie z pohľadu ekonomickej efektívnosti a environmentálnej zaťaženosti.

Cieľom konferencie bolo oboznámiť odbornú verejnosť s najnovšími poznatkami v oblasti racionálnej výroby, distribúcie a spotreby energie, s jej ekonomickou efektivitou, ako aj s aktuálnym stavom a problémami v energetickej legislatíve. Na podujatí, ktorého odborným garantom bola Stavebná fakulta TU v Košiciach, sa zúčastnili i zástupcovia U. S. Steel Košice.

"Naša spoločnosť v súčasnosti pripravuje sériu promočných akcií na podporu predaja radiátorov Korad - prezentácie, účasť na sympóziách, odborné školenia a profesionálnu pomoc pre projektantov systémov ústredného kúrenia," informoval obchodný manažér U. S. Steel Košice Vladimír Vavrík. "Aktivity sú zamerané predovšetkým na projekčné kancelárie, zástupcov predajných a montážnych firiem a v neposlednom rade i pracovníkov výskumu a vývoja. Jednou z kľúčových aktivít podpory predaja radiátorov Korad je výpočtový program TechCON. Tento špičkový produkt je určený predovšetkým pre projektantov ústredného kúrenia, ktorí môžu výrazne ovplyvniť množstvo a druh vykurovacích telies v novonavrhovaných objektoch, pri rekonštrukciách vykurovacích sústav a podobne. Samotný program šírený na CD nosiči poskytujeme pre projektantov bezplatne. O výrobe panelových radiátorov v U. S. Steel Košice a jej dôležitej komparatívnej výhode voči konkurencii - vlastnom výskume, informoval účastníkov konferencie výrobno - technický námestník divízneho závodu Hutnícka druhovýroba Tibor Kovács. Prednosti nového programu pre projektantov TechCON vyzdvihol František Vranay zo Stavebnej fakulty TU Košice. Podčiarkol, že program, pracujúci s databázou radiátorov Korad, je jedným z najmodernejších a najkomplexnejších programov svojho druhu dostupný na našom trhu."

Účastníci konferencie i všetci prítomní projektanti si mohli priamo na mieste prevziať CD spolu s katalógmi Korad. Na otázky odpovedali zamestnanci marketingu U. S. Steel Košice.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...