KONTAKT  |    _eng _sk

Tenisti na troch miestach
           Pridané: 15.08.2011
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 17/2011

Letná olympiáda zamestnancov U. S. Steel Košice klope na dvere. Dvadsiaty prvý ročník obľúbeného podujatia sa uskutoční už na budúci týždeň v piatok 26. augusta a v sobotu 27. augusta. Dvanásť individuálnych a kolektívnych športových odvetví doplnia ešte 3. septembra trinásty šport - golf, ktorý odohrajú v golfovom areáli na Aničke a v sobotu 24. septembra štrnásty šport - softbal.

Do zápolení sa prihlásilo 1 046 rekreačných športovcov firmy. Ako sme už v predstihu oznámili, v tomto roku budú stolní tenisti, volejbalisti a tenisti súťažiť na nových športoviskách. Stolní tenisti sa sťahujú z telocvične vysokoškolských internátov na Jedlíkovej ulici do herne na štadióne Lokomotívy v Čermeli. Z Jedlíkovej sa sťahuje aj volejbal. Hrať sa bude v telocvičniach vysokoškolských internátov UPJŠ na Medickej. Tenisti a tenistky odohrali v minulosti svoje zápasy na antukových dvorcoch v Mestskom parku. Pôvodne sme avizovali, že v tomto roku sa presúvajú na dvorce tenisového areálu na Aničke, ale všetko sa zmenilo. Hrať sa bude na troch miestach. Na dvorcoch penziónu SET za Spoločenským pavilónom, na antuke pri vysokoškolských internátoch na Medickej a v tenisovom areáli na KVP (za mostom na Bratislavskej ulici 12). Všetkým účastníkom tenisového turnaja bude po vyžrebovaní pavúkov jednotlivých vekových kategórií e-mailom a na intranete na stránke Šport oznámené, na ktorých dvorcoch budú hrať.

Slávnostný ceremoniál otvorenia letnej olympiády sa uskutoční v piatok 26. augusta o 15.15 hod. na štadióne TU Košice na Watsonovej ulici. Pre športovcov, ktorí prídu priamo zo zamestnania, uverejňujeme odchody električiek R zo vstupného areálu do Košíc. R3 - 14.05, 14.15, 14.23, 14.31 a 14.57 hod. R4 - 14.17 hod. a R7 - 14.43 hod. Okrem týchto spojov bude k dispozícii objednaná erka s označením olympijská električka. Tá bude mať odchod zo vstupného areálu o 14.26 hod. a olympionikov dopraví na konečnú zastávku R4 pri štadióne na ulici B. Nemcovej. Po skončení otváracieho ceremoniálu bude mať táto erka odchod od štadióna o 16.15 hod. k OC Optima. Môžu ju využiť súťažiaci vo volejbale, bowlingu, squashi a tenise.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu