Vyhľadávanie:

Tešili sa aj pacienti v nemocnici

Tešili sa aj pacienti v nemocnici

Komu by nebolo ťažko, keď ho choroba prikvačí na posteľ? A čo už tí, ktorých hospitalizácia v nemocnici pripravuje o predvianočnú náladu doma, v kruhu svojich blízkych? Predovšetkým na to mysleli v šačianskej nemocnici, keď pre svojich pacientov, ktorých nemalé percento tvoria aj hutníci, pripravovali milé prekvapenie. Pre potešenie, zahnanie clivoty a v nie jednom prípade i smútku.

"Príďte sa nadýchať medzi nás predvianočnej atmosféry," znelo pozvanie na malý vianočný koncert, ktorý sa uskutočnil minulý týždeň v stredu 14. decembra, krátko popoludní v posluchárni MUDr. Charváta. Tí čo prišli, určite neoľutovali. Po tom, čo im riaditeľ nemocnice Juraj Vančík aj v mene manažmentu nemocnice zaželal skoré uzdravenie a príjemný umelecký zážitok, sa na malom pódiu predviedli s vianočnými koledami, básničkami, pesničkami a tancom deti z materskej a základnej školy v Košiciach-Šaci a Základnej umeleckej školy v Medzeve. Za svoje výkony si od obecenstva vyslúžili veľký potlesk.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...