KONTAKT  |    _eng _sk

Testovanie v MOM-ke v USSK
           Pridané: 09.11.2021
Autor: Vonkajšie vzťahy
Kategória: Dianie v podniku

Prijali sme ďalšie opatrenia v súvislosti s pandémiou

MOM-ka pri budove Vonkajších vzťahov funguje aj naďalej.  Je určená iba pre zamestnancov U. S. Steel Košice, dodávateľských firiem a návštev. Potrebné bude preukázať sa ID kartou. MOM-ka je otvorená každý pracovný deň od pondelka do piatku od 14.00 do 16.00. Výsledok antigénového testu dostane zamestnanec sms-kou. V čase zlej pandemickej situácie vysoko odporúčame nezaočkovaným zamestnancom využiť možnosť pravidelného testovania.

Všetky stravovacie zariadenia v celom areáli podniku fungujú iba pre zaočkovaných zamestnancov. Nezaočkovaní zamestnanci si môžu jedlo iba vyzdvihnúť.  Dodržiavanie týchto opatrení bude kontrolované na pravidelnej báze.

Pozastavené boli školenia, ako aj preventívne lekárske prehliadky. Do konca roka sú zrušené tiež rekondičné pobyty.

Pandemická situácia v súčasnosti na Slovensku je zlá a zdravotnícke zariadenia sú preťažene poskytovaním starostlivosti pacientom s ochorením COVID19, čo obmedzuje aj ich možnosti poskytovania bežnej zdravotnej starostlivosti. Súčasný variant koronavírusu (tzv. delta) je mimoriadne infekčný a je veľmi pravdepodobné, že mu bude vystavená drvivá väčšina populácie. Očkovanie je najúčinnejšou a najbezpečnejšou formou ochrany pred týmto ochorením, najmä pred  jeho závažným priebehom. Využime preto možnosť dať sa zaočkovať a ochrániť tak svoje zdravie a zdravie svojich blízkych.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...