Vyhľadávanie:

Testuje už aj šačianska nemocnica

Testuje už aj šačianska nemocnica

Zdravotníci    Nemocnice    Košice Šaca už od 15. apríla triedia pacientov v stane pred areálom nemocnice, čo si vyžiadalo  viacero zmien. Autom je vstup do areálu umožnený len imobilným pacientom a pacientom v bezpro strednom ohrození života, ktorí idú na urgentný príjem. Nemocnica tiež sprístupnila aj ďalší stan, a to na testovanie pacientov na ochorenie COVID-19.

 „V  našom  zdravotníckom  zariadení sú testovaní iba indikovaní pacienti, čiže pacienti s výmenným lístkom od obvodného lekára. Komerčné testovanie v našej nemocnici momentálne nie je možné,“ uviedol riaditeľ nemocnice Ján Slávik. Testovanie prebieha aj formou drive through. Testuje sa v pracovných dňoch od 7:00 do 12:00.  

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...