Vyhľadávanie:

The X App Košice oslavuje prvé narodeniny

The X App Košice oslavuje prvé narodeniny

Presne pre rokom, v pondelok 13.12.2021, sme spustili do užívania firemnú komunikačnú aplikáciu The X App Košice. Boli sme plní očakávaní, ako ju prijmú za svoju naši kolegovia, zamestnanci U. S. Steel Košice, ale aj verejnosť. Každým dňom sme sledovali, ako pribúdajú užívatelia a s radosťou môžeme konštatovať, že v krátkom čase sa vyše 6 100 kolegov rozhodlo používať apku alebo sledovať správy cez web prehliadač.

Aj na základe vašich námetov sme postupne pridali vyhľadávanie, telefónny zoznam a ďalšie užitočné informácie. Od spustenia aplikácie sme uverejnili vyše 1 500 článkov. Dali ste nám vyše 32 000 lajkov, počet zdieľaní  bol takmer 2 700. Celkovo bolo 641 000 pozretí článkov.

Čo vás najviac zaujalo? Okrem súťaží, benefitov a výšky variabilky, tisíce kolegov si prečítali aj zásadné informácie o dianí v podniku, ako bola nejasná situácia po vypuknutí vojny na Ukrajine, kvartálne finančné výsledky spoločnosti, návšteva prezidentky SR, situácia na trhu s oceľou v Európe.

Apka nám pomohla aj pri registrácii na firemné podujatia, do rôznych súťaží a ankiet. Uverejnili sme množstvo fotografií a videí. V budúcnosti  by sme chceli pridať aj riadkovú inzerciu pre zamestnancov a ďalšie zlepšenia, ktoré nám do redakcie priebežne zasielate. Nie je však v našich silách, aby sme spustili a administrovali aj diskusiu k článkom, o čo nás viacerí žiadate.

Všetkým vám ďakujeme za priazeň, ktorú nám preukazujete. Budeme radi, ak budete prispievať do  našej aplikácie, či už vašimi postrehmi, námetmi alebo fotografiami.

ilustračné foto: freepik.com

 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...