KONTAKT  |    _eng _sk

Trofej obhájili Mačajovci
           Pridané: 22.01.2007
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 03/2007

Podobne ako vlani, aj v tomto roku, si na halovom futbalovom turnaji manažérov USSK, na ktorom štartovalo v hádzanárskej hale VŠA v Košiciach v sobotu päť mužstiev, najlepšie počínali futbalisti z tímu Hutnícka druhovýroba, ktorí pod vedením hrajúceho trénera Jána Mačaja zaslúžene zvíťazili a obhájili tak svoje vlaňajšie víťazstvo. Počas turnaja stratili hráči ZHD len jeden bod v súboji s mužstvom Valcovní po bezgólovej remíze.

Ostatné štyri celky mali na svojom konte aspoň jednu prehru a tak sa museli uspokojiť s umiestnením za nimi. Najdramatickejší priebeh mal posledný zápas medzi Vedením a Prvovýrobou, v ktorom sa rozhodovalo o tom, kto obsadí druhú priečku v turnaji. Už v úvodnej minúte sa do vedenia dostali hráči z Prvovýroby gólom Milana Janša, napokon sa tento súboj skončil remízou, keď v dramatickom závere v poslednej minúte vyrovnal Viliam Miščo. Touto remízou si hráči z Vedenia vybojovali druhú priečku a pomohli tak mužstvu z Valcovní, ktoré lepším skóre skončilo tretie. Na 4. mieste sa umiestnili hráči z Prvovýroby, ktorí v prípade víťazstva nad Vedením mohli byť druhí. Bez zisku bodu skončili na piatej priečke futbalisti z Údržby. Turnaj sa hral systémom každý s každým na 2 x 15 minút, spolu teda desať zápasov.

Výsledky: Valcovne - Prvovýroba 2:2, góly: Begáni a Smejkal, za hostí Jasaň a Devald, Údržba - Vedenie 1:3, góly: Dancák resp. Szabó 2 a Rusič, ZHD - Valcovne 0:0, Prvovýroba - Údržba 5:1, góly: Devald a Hupcej po 2, Bořík 1 - Dancák, Vedenie - ZHD 1:2, góly: Katunský - Deák a Fedor, Valcovne - Údržba 11:1, góly: Smejkal 4, Baláž 2, Vizauer, Fotta, Begányi, Srnka a Socha po 1 - Dancák, ZHD - Prvovýroba 1:0, gól Hreščák, Vedenie - Valcovne 5:0, góly: Frascarelli, Szabó, Katunský, Rusič a Srnka (vlastný), Údržba - ZHD 2:8, góly: Dancák a Kocan po 1, resp. Fedor a Hreščák po 2, Guliš, Majerník, Hajdúk a Deák po 1, Vedenie - Prvovýroba 1:1, góly: Miščo - Janšo.

Na záver organizátori vyhodnotili a odmenili nielen prvé tri kolektívy, ale aj najlepších hráčov. Najlepším brankárom sa stal Otto Wawrek zo ZHD, najlepším hráčom Rastislav Rusič z Vedenia a najlepším strelcom bol s 5 gólmi Stanislav Smejkal z tímu Valcovní. O cennú trofej víťazného mužstva Hutníckej druhovýroby sa zaslúžili brankár O. Wawrek a hráči Radoslav Fedor, Marcel Boldižár, Ján Mačaj, Jozef Hajdúk, Marek Deák, Igor Guliš, Peter Hreščák a Miloš Oravec.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat
20.06.2022
Do Botanickej záhrady UPJŠ prinášame viditeľné zmeny

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...