KONTAKT  |    _eng _sk

Trofej pre druhý tím vysokopeciarov
           Pridané: 27.09.2004
Autor: -ml-
Kategória: 39/2004
Futbal

Medzi zamestnancami DZ Vysokých pecí sa udomácnil futbal. V rámci majstrovstiev U. S. Steel Košice patria futbalisti z VP každoročne medzi železiarenskú špičku. V tomto roku skončili vo futbalovom šampionáte na 3. mieste a získali bronzové medaily.

Vysokopeciari si dobre počínali aj na nedávnom turnaji v malom futbale na letnej olympiáde, kde postúpili zo svojej skupiny do štvrťfinále. Aby objavili nových hráčov, ktorí budú reprezentovať svoj závod na majstrovstvách U. S. Steel Košice, zorganizovali na hádzanárskom ihrisku v Medzeve I. ročník turnaja v malom futbale o Pohár riaditeľa DZ Vysoké pece.

Do turnaja, ktorý výdatne podporila aj ZO OZ METALURG, sa prihlásilo 8 mužstiev, ktoré hrali v dvoch skupinách. Hralo sa 2 x 12 min., prvé dva celky postúpili do semifinále.

V A skupine boli výsledky: Aglomerácia II. - Údržba II. 3:3, Aglomerácia I. - VP II. 1:6, Aglomerácia II. - VP II. 4:2, Aglomerácia I. - Údržba II. 2:0, Aglomerácia II. - Aglomerácia I. 2:1 a VP II. - Údržba II. 1:1. Poradie: 1. Aglomerácia II. 7 b., 2. VP II. 4 b., 3. Aglomerácia I. 3 b., 4. Údržba II. 2 b.

B skupina: Vedenie - VP I. 1:1, Vulkmont - Údržba I. 3:0, Vedenie - Údržba I. 5:0, Vulkmont - VP I. 1:0, Vedenie - Vulkmont 1:2 a Údržba I. - VP I. 1:6. Poradie v B skupine: 1. Vulkmont 9 b., 2. VP I. 4 b., 3. Vedenie 4 b., 4. Údržba I. 0 b. Semifinále: Aglomerácia II. - VP I. 2:2, na pokutové kopy 6:7, Vulkmont - VP II. 1:1, na pokutové kopy 6:7.

V boji o 3. miesto hrala Aglomerácia II. nerozhodne s Vulkmontom 1:1, na pokutové kopy vyhrala Aglomerácia II. 6:5. Ani vo finále nebol v riadnom hracom čase známy víťaz. Zápas medzi VP I. a VP II. skončil nerozhodne 2:2, na pokutové kopy vyhrali futbalisti z VP II. 7:6. Zaslúžene získali cennú trofej, ktorú víťaznému tímu odovzdal riaditeľ DZ Peter Baran. O tento skvelý úspech mužstva VP II. sa pričinili: brankár Erik Machan a hráči Imrich Fonyi, Marek Hmilanský, Radoslav Brziak, Ondrej Knap, Jaroslav Bodnár, Július Forrai, Marek Andres, Ladislav Konterman a Peter Zlacký.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu