KONTAKT  |    _eng _sk

TUBE CITY s certifikátom
           Pridané: 18.07.2005
Autor: Iveta FIALOVÁ, Foto: Viera MEŠOVÁ
Kategória: 29/2005
Tube City
Certifikát z rúk Jozefa Dzurendu z TÜV Slovakia, člena skupiny TÜV SÜD, (prvý zľava), prevzali viceprezident Tube City Košice, s.r.o. pre obchod Európa M.P. Paske (v strede) a zmocnenec pre kvalitu a výrobný riaditeľ spoločnosti Martin Fedorov (vpravo).

Spoločnosť TUBE CITY Košice, s.r.o., ktorá zabezpečuje strategické suroviny pre Oceliareň U. S. Steel Košice, získala certifikát, osvedčujúci, že firma uplatnila a využíva pri svojej činnosti systém riadenia kvality, ktorý zodpovedá STN EN ISO 9001:2001. Doklad udelil certifikačný orgán TÜV Slovakia, člen skupiny TÜV SÜD.

Slávnostná udalosť odovzdávania certifikátu, ktorý platí najbližšie tri roky, sa uskutočnila vo štvrtok 14. júla 2005. Osvedčujúci dokument prevzali z rúk vedúceho certifikačného orgánu TÜV Slovakia Dzurendu viceprezident Tube City Košice, s.r.o. pre obchod Európa M. P. Paske a zmocnenec pre kvalitu a výrobný riaditeľ spoločnosti Martin Fedorov. "Získanie certifikátu," uviedol výrobný riaditeľ, "je pre nás záväzkom ešte viac sa zlepšovať pri vykonávaní všetkých činností, ktoré v súvislosti so zabezpečovaním šrotu pre nášho zákazníka U. S. Steel Košice realizujeme."

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...