KONTAKT  |    _eng _sk

U. S. Steel Košice na výstavách a veľtrhoch
           Pridané: 23.02.2004
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 08/2004

U. S. Steel Košice bude v tomto roku prezentovať svoju produkciu na sedemnástich domácich a zahraničných výstavách a veľtrhoch. Na podujatia sú najbohatšie mesiace marec a máj, v ktorých sa uskutočnia zhodne, po tri výstavy. Na budúci mesiac sa budú môcť s radiátormi a rúrami oboznámiť záujemcovia v Taliansku a Nemecku. Už tradične nebude firma chýbať na slovenskom veľtrhu Racioenergia v Bratislave.

V máji obsadzuje košická huta Sajam Technike Beograd v srbskom Belehrade, Romtherm v Bukurešti v Rumunsku, Industriu v Budapešti v Maďarsku a Medzinárodný strojársky veľtrh v Nitre. Vystavovanými komoditami sú ploché valcované výrobky a radiátory. Z ďalších podujatí prvého polroka možno spomenúť veľtrh MTP v Poznani v Poľsku a CWIEME v Berlíne v Nemecku. Po prázdninách vycestujú obchodníci v septembri na veľtrh JZV do Záhrebu v Chorvátsku a do susednej Českej republiky, kde sa uskutoční v dňoch 20. - 24. 9. 2004 Medzinárodný strojársky veľtrh.

V októbri je na rade Aqua-therm v Petrohrade a Euroblech v Hannoveri. Na tejto špecializovanej výstave sa košickí oceliari predstavia po prvý raz. V novembri "pocestujú" radiátory z Košíc na veľtrh Aqua-therm do Prahy a pocínované výrobky predstaví huta v Paríži na veľtrhu Emballage. Francúzsku patrí aj rozlúčka s rokom. V prvej polovici decembra sa s plochými valcovanými výrobkami U. S. Steel Košice, rúrami a radiátormi, budú môcť oboznámiť návštevníci parížskeho veľtrhu Midest.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu