KONTAKT  |    _eng _sk

U. S. Steel Košice na výstavách a veľtrhoch v roku 2008
           Pridané: 14.01.2008
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 02/2008

U. S. Steel Košice sa v tomto roku predstaví samostatne na 13 veľtrhoch a výstavách. Na ďalších dvoch podujatiach bude vystavovať spoločne s U. S. Steel Serbia. Šesť akcií obohatia špeciálne prezentácie a stretnutia so zákazníkmi za účasti top manažérov firmy. Najčastejšie vystavovanou komoditou budú radiátory, po nich rúry, ploché valcované výrobky, vedľajší produkt pri výrobe železa - vysokopecná troska a výrobky z nej, ocele pre elektrotechnický priemysel i obalový priemysel.

Ako prvé sa na prelome marca a apríla predstavia rúry z produkcie divízneho závodu Hutnícka druhovýroba na veľtrhu TUBE v nemeckom Düsseldorfe. Výstavami a veľtrhmi budú obchodníci žiť najmä v apríli, v ktorom sa uskutočnia štyri podujatia. Na Racioenergii v Bratislave sa návštevníci budú môcť stretnúť s radiátormi KORAD, v Budapešti na Construme a v Banskej Bystrici na výstave FOR-ARCH s produktmi z vysokopecnej trosky a v závere mesiaca v Essene v Nemecku na veľtrhu METPACK predstavia Košičania svoju produkciu orientovanú na obalový materiál. Máj otvorí veľtrh SAJAM TECHNIKE v Belehrade v Srbsku. U. S. Steel Košice bude vystavovať ploché valcované výrobky, rúry a radiátory. V rovnakom čase sa budú môcť hostia veľtrhu AQUA-THERM v Kyjeve bližšie oboznámiť s radiátormi z Hutníckej druhovýroby a v druhej polovici mesiaca nebudú železiari s produkciou plochých valcovaných výrobkov, rúrami a radiátormi chýbať ani na medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Nitre. Prvý polrok uzavrie v Berlíne veľtrh CWIEME. Pripravené sú plechy pre elektrotechnický priemysel.

Po letnej pauze čakajú spoločnosť štyri samostatné prezentácie, tri z nich sa budú konať v septembri. V Petrohrade na podujatí BALTICBUIL uvidia radiátory KORAD. Už po päťdesiaty raz otvorí v tomto roku svoje brány Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne. Je isté, že vystavovatelia budú na tento fakt pamätať a budú chcieť veľtrh obohatiť zaujímavými prezentáciami. Košickí oceliari vlani zaujali expozíciou, v ktorej dominovala nová pozinkovacia linka. Hutníctvo a automobilový priemysel budú hrať prím aj v tohtoročnom obsahovom zameraní expozície. Tretiu príležitosť na prezentáciu v septembri bude mať troska a výrobky z nej na výstave FOR-ARCH v Prahe. Spolu so srbskými kolegami sa Košičania predstavia plochými valcovanými výrobkami v októbri na dvoch podujatiach - na výstave ZEPS v Zenici v Bosne a Hercegovine a v Skopje v Macedónsku na výstave TEHNOMA. Bohatý veľtržný a výstavný rok ukončí v novembri veľtrh AQUA-THERM v Prahe, kde pocestujú radiátory KORAD.

Špeciálne prezentácie pre zákazníkov absolvuje top manažment U. S. Steel Košice v Poznani na veľtrhu METALFORUM, v Záhrebe na veľtrhu JZV a v Hannoveri na veľtrhu EuroBLECH. Ďalšie stretnutia sa uskutočnia aj na veľtrhu TUBE v Düsseldorfe, na MSV v Nitre a na veľtrhu TEHNOMA v Skopje.

Empty

ODPORÚČAME

04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?
21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...