Vyhľadávanie:

U. S. Steel Košice v Záhrebe

U. S. Steel Košice v Záhrebe

U. S. Steel Košice sa v polovici septembra prezentovala na 81. ročníku medzinárodného jesenného veľtrhu v chorvátskom Záhrebe. Ako Oceľ východu informovala Soňa Drončková, manažérka oddelenia Obchodnej propagácie, výstavy sa zúčastnili vystavovatelia zo štyridsiatich šiestich krajín.

"V našej expozícii sme vystavovali vzorky plochých valcovaných výrobkov, rúr, radiátorov. Informácie návštevníkov nášho stánku poskytovali okrem manažérov z úseku generálneho manažéra pre marketing a strategické plánovanie aj manažéri a obchodníci z úseku generálneho manažéra pre predaj výrobkov na technické využitie. Tento rok sa k nim pripojili aj obchodníci a marketingoví pracovníci z U. S. Steel Serbia d.o.o. a dcérskej spoločnosti Refrako s.r.o. Veľtrh splnil naše očakávania a poskytol nám množstvo informácií a nových kontaktov v oblasti plochých valcovaných výrobkov i žiaruvzdorných materiálov."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...